Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon miért nem fogadtak el a...

Vajon miért nem fogadtak el a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Próbaidő alatt - ami 4 hónap volt - az utolsó napokban közölte a főnök ,hogy nem véglegesít. Azt hittem, meghalok a helyszínen. Nem tudom ,hogy milyen hibákat követtem el...

2015. júl. 6. 16:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha valakit részletesen érdekel, elmondom...
2015. júl. 6. 16:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyen világot élünk!


Nem Te vagy az első,meg nem is az utolsó.

2015. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm is említett ilyen munkahelyet, ahol folyamatosan csak próbaidőre vették fel az embereket és így nem voltak bejelentve. A próbaidő lejárta előtt mindig felmondtak nekik, esetleg volt olyan akinél kezdődött az újabb próbaidő. Nem erről lehet szó az esetedben is?
2015. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ugyanígy jártam kétszer is
2015. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

(A próbaidő közben is be van jelentve mindenki.)


Nem tudom, létezik e még az a támogatás, de régebben bevett szokás volt, hogy regisztrált munkanélkülieket vettek fel, mert állami támogatás járt utánuk.

Ezt a támogatást a próbaidő idejéig fizették. Így sok multi, a 3 hónap letelte előtt felmondott a dolgozóinak, és újakat vett fel, hogy továbbra is úgy alkalmazzon embereket, hogy nem kell járulékot fizetnie, vagy csak keveset. (Ez volt a támogatás lényege)


Aztán azokat is kirúgta. És nem ritkán ugyanazokat az embereket vették fel újra, akiket egyszer már elbocsájtottak.

2015. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én nem voltam regisztrált munkanélküli.

Az indoklása az volt a főnöknek ,hogy nem tudnék ott fejlődni... Szerintem meg csak simán kifúrtak. Olyan ember előtt szólhattam el magam, aki visszamondott valamit, ami már továbbköltött dolog volt és távolról sem igaz...

2015. júl. 6. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd! A zseniális törvényeik erre ösztönzik az ilyesmire fogékonyakat. Ennyi.
2015. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy ez a törvénnyel kapcsolatos volt? Kedves Utolsó kommentelő?!
2015. júl. 6. 22:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Rohadtul rosszul esett. Már március 9-óta jártam oda dolgozni. Beleadtam mindent. Még akkoriban télikabátban jártam, erre is emlékszem. Most itt a kánikula és már nem kellek... Nagyon nehéz egy kollektívába beszokni. Szinte semmi nem jó nekik. Ha csak a munkáért vagy ott -az a baj. Ha belevonod a lelked, kiadod magad, beviszed a magán-érzéseid -az a baj. Ha "kussolsz", -az a baj, mért vagy antiszociális? Ha nevetsz, mert végre jó kedved van egy kollégával -rád néznek, hogy ez meg mit viháncol itt...?! Szóval, úgy érzem, egyes helyeken semmi nem jó. Főleg, ha egyéniséged is van! Nos, az főben járó bűn! :) :( :O
2015. júl. 6. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!