Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Osztrák-Magyar Európaiskola...

Osztrák-Magyar Európaiskola mennyire jó vagy rossz munkahely tanároknak?

Figyelt kérdés

1) Milyen a fizetés? (Ugye nem magyar??)

2) Milyen a főnök? (Látom, csak egy igazgatónő van, nincsenek helyettesek, miért?? Ennyire félti a hatalmát?)

3) Látom, a tanári kar fele osztrák, fele magyar. Milyen a viszony? Elkülönülnek vagy együttműködnek?

4) Milyenek a gyerekek, akik ide járnak? Fizetős suli, általában az ilyen helyeket a gyerekek kevésbé törik magukat, a jogaikkal törődnek, nem a kötelességeikkel. Itt hogy van? Mennyire kooperatívak, fegyelmezettek?


Tapasztalatok?


(Tanár vagyok, új sulit keresnék. Nyelveket jól beszélem).



#tanár #munkahely #Osztrák-Magyar Európaiskola
2015. dec. 5. 13:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Komolyan nincs itt senki, aki ott dolgozik/dolgozott?
2015. dec. 22. 12:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik suli ez de adok egy jó tanácsot: Békéscsabán a trefortot messziről kerüld el.
2016. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem oda jártam, viszont itt lakom 2 percre tőle. A szomszédunkban egy idős osztrák házaspár lakik, ők ott tanítottak régebben, elég nagy lábon élnek, szóval a fizetéssel nem lehet para. A diákok elsősorban a környéki módosabb családok gyermekei, ismerek is egy párat közülük. Nálam is felmerült, hogy a szüleim oda íratnak, de mivel elég rossz gyerek voltam, inkább egy vaskalapos egyházi gimnáziumba nyomtak be, hogy ott hátha megkomolyodom.
2016. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!