Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Mennétek vagy maradnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mindenáron el akartam költözni innen, de amúgy nem is nagyon nézegettem pesten munkát, egyszer csak az utamba került egy olyan, ami nagyon megtetszett. Jelentkeztem, gondoltam úgysem hívnak vissza, mert ha itt beküldöm egy csomó helyre, nem jeleznek. Innen jeleztek, meg volt az interjú is, aztán értesítettek, hogy felvettek januártól.

Ők úgy tudják, hogy van lakhatásom, de ez nincs így, mert az ottani rokonságra nem lehet számítani.

A házak meg ki vannak adva. Apám elkezdi hogy kialakít nekem ott egy helyet, ami átalakítással, építéssel járna. Szerinte ezt januárra meg tudná csinálni, de szerintem lehetetlen, főleg télen. Meg ő olyan, hogy a szája az nagyon jár és megáll a tervezésnél, nem valósít meg.


Most viszont meggondoltam magam és inkább maradnék. Mennyire lenne gáz visszamondani? Még nem írtam alá semmit.



2015. dec. 9. 14:46
 1/2 anonim válasza:
Visszamondhatod, családi okokra hivatkozva, nincs szerződés, semmi kötelezettség, de vétek lenne kihagyni amúgy! Egy kis garzon is megoldás, aztán ha lesz pénzed, léphetsz.
2015. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Énsem mondanám le csak a lakhatás hiánya miatt. Ha tudnád hányan dobbantanak ugyanúgy, ahogy te... Köztük én is. Otthon nem találtam jó állást. 180 km-re költöztem, amikor felvettek, csöveztem hol barátoknál, hol rokonoknál, majd egy hónap múlva találtam egy tök jó kis albérletet, amit nagyon szeretek!

Nem mondom hogy könnyű volt, sőt... eleinte piszkosul nehéz volt, de mostmár úgy gondolom megérte!

2015. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!