Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Férfiak, mit csinálnátok az...

Férfiak, mit csinálnátok az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
A többi férfi kolléga beszologatna nektek egy hölggyel kapcsolatban akivel sok időt töltetek a munkahelyen. Elkezdenetek kerülni az illető hölgyet? Vagy csak azért sem?
2015. nov. 25. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mit szólogatnak be? Szólogassanak, ha jólesik neki, ez csak őket jellemzi.
2015. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem volt kötelező a hölggyel tölteni neki az idejét,hanem szívesen tette,és ez miatt szologatnak be neki.
2015. nov. 25. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Irigykednek. Tojnék a véleményükre és ugyanúgy lennék a nővel mint általában.
2015. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Irigykednek? Erre nem is gondoltam. Akkor emiatt szivatjak,és szologatnak be neki?
2015. nov. 25. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik se. Nem vagyok fogyatekos csak azertbol csinaljak akarmit vagy fogyatekosok miatt keruljek valakit. Folytatnam eeletem ugyan ugy mint addig.
2015. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezném tőlük, miért az én életemmel foglalkoznak a sajátjuk helyett, miért érzik azt, ohfy ők megszabhatják, kivel beszélek? Azzal töltöd el az időd, akivel jól esik, ha csak ilyen dedós szinten tudnak odaböfögni hülyeséget, azt tegyék máshol.
2015. nov. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy kerülgetném...én még persze csak képletesen de az asztalon dugnám meg előttük a csajt. Nehogy már pár unatkozó, irigy,töketlen senkiházi kolléga miatt ne azzal töltsem az időmet akivel szeretném! Azért mert ők nem mernek közeledni a csajhoz mert csak a pofájuk nagy én meg igen?Szánalmas fa.zok. Sz.rnék a fejükre..
2015. nov. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 G. Gyula válasza:
Csak azért sem!!!! Az ilyen kollégák csak irigyek!
2015. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!