Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem köszön?

Miért nem köszön?

Figyelt kérdés
munkahelyemen az a szokás, hogy távozáskor mindenkitől külön elköszönünk.hülyegyerek, akinek szakmát adtam a kezébe,mostanában, zsinorban nem köszön el.mi a f...cc baja lehet velem?-fiam lehetne.

2015. dec. 11. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én azért nem szoktam köszönmi mert félek.
2015. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
tőlem nem kell félni!
2015. dec. 11. 20:47
 3/14 anonim ***** válasza:

Lehet lezárja egy Sziasztokkal és nincs kedve kűlön-kűlön köszöngetni mindenkinek.

Vagy csak neked,nem köszön?

2015. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség mindenkinek egyenként köszönni.

Ha elmegyek, akkor elköszönök egyszerre, hogy sziasztok. Talán ő is feleslegesnek tartja ezt az egyenként köszönést.

2015. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
vannak szokások amiket egy közösségben illik betartani.ez a hülye csak tőlem nem köszön,volt hogy csak úgy elment mellettem,a másik kollégátol,aki ott volt, tőle elköszönt.idióta kis barom, ez a hála amiért szakmát adtam a kezébe.
2015. dec. 11. 21:26
 6/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ahogyan itt írsz, el tudom képzelni, hogy egy beképzelt hólyagnak gondol, akitől undorodik.


Mi az, hogy szakmát adtál a kezébe? Nem ő tanulta meg, gyakorolta be? Nem az ő fáradozása, lelkesedése, rátermettsége kellett hozzá? A te munkaköröd meg az volt, hogy megtanítsd rá, nem?

2015. dec. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát amilyen stílusod van én se köszönnék...
2015. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg tőle, utána legyetek jóbarátok:)
2015. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát amilyen stílusod van én se köszönnék...


miért milyen a stílusom?

2015. dec. 12. 12:36
 10/14 anonim ***** válasza:
"miért milyen a stílusom?" botrányos
2015. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!