Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Adminisztrációs diákmunkához...

Adminisztrációs diákmunkához mennyi tudás kellhet?

Figyelt kérdés

"Feladat: pályázati anyagok adminisztrációja."

Ennyi van írva. Nem vagyok egy nagy számítógép-zseni, de könnyen tanulok.


2015. dec. 17. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

ECDL vizsgád van? értesz a wordhöz, excelhez?


22F

2015. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Word, Excel, ha kell, .PDF és adatbázis kezelés. Egyik se nagy wasisdas. Plusz fénymásoló kezelése.
2015. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincsen. Akkor azt hiszem inkább kihagyom ezt a munkalehetőséget. :D Hű, de ez a tanfolyam nagyon drága! Egyik ismerősöm ingyen végezhette el az iskolájában. Sajnos nekem nem volt erre lehetőségem... De lehet egyszer elvégzem, jó lenne többet tudni a gépekről.
2015. dec. 17. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Én programozó vagyok, 3. szakma (ingyenes állami OKJ) mellé nekem is jár, csak 8000 Ft-ot kell fizetnem a kiállításért :)

de nem feltétlen kérnek ECDL papírt, de értened kell a progikhoz...


22F

2015. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mamám 92-ben ült le először a PC elé, ma is dolgozik rajta, akkoriban vizsgázott, de nincs ECDL vizsgája (neki is túlzottan drága volt). Ráadásul soha nem kellett matek-képleteket szerkesztenie és más speciális dolgokkal foglalkozni, amit megkövetelnek az ECDL-hez. Mégis mindent meg tud oldani a gépén.
2015. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy semmi.

Legyen tanulói jogviszonyod, és az office-programokhoz minimálisan, felhasználói szinten értened kell, de papír nem kell.

Az is lehet, hogy valamilyen vállalatirányítási rendszerbe, pl. SAP-be kell rögzíteni adatokat, de azt nem várja senki, hogy legyen ilyen tapasztalat, maximum előny.

Diákmunka, tehát nem olyan magasak az elvárások, mintha főállásban keresnél munkahelyet

2015. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!