Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azt lett a munkád, amit...

Azt lett a munkád, amit gyerekként elterveztél? Mit dolgozol és mi szerettél volna lenni? Meg vagy elégedve a mostani helyzeteddel?

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, gyerekként(15éves koromig) politikus akartam lenni, majd az oktatás átalakítása miatt, informatikus. Nem bántam meg, ezt is nagyon szeretem
2015. dec. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Gyerekként nem akartam dolgozni, hanem élvezni szerettem volna az életet. Aztán mégis muszáj dolgozni, így nem élvezem az életet.


Nem vagyok megelégedve. Majd ha megélem azt, hogy nem kell dolgoznom a pénz miatt, akkor meg leszek.

2015. dec. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyjából igen. Szerettem volna újságíró lenni (most is írással foglalkozom, csak komolyabb szinten) és szerettem volna színházrendező is lenni (végül a kultúra lett a hobbim). És politikával foglalkozó ember is. Egyébként közgazdász vagyok, de tudományos területen, gazdpollal foglalkozom.


Elégedett voltam, most elmegyek majd GYED-re a babánkkal, aztán meglátom, merre megyek tovább!:)

28N

2015. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Gyerekként fodrász akartam lenni, illetve pénztáros. Aztán voltak pillanataim, amikor tanító, vagy ügyvéd. Végül mérnök lett belőlem, olyan területen, amit sosem álmodtam volna meg kisgyerekként magamnak, de nagyon szeretem és elégedett vagyok a helyzetemmel.
2015. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gyerekkent vadaszpilota akartam lenni.


Aztan igy 40 evesen tervezomernok vagyok egy nyugati multinal kulfoldon, olyan beosztassal es feladatokkal amit gyerekkoromban el sem mertem kepzelni, mert erdekesebb es valoszinutlenebb sztori mint vadaszpilotanak lenni :)

2015. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Kiskoromban rengeteg ötletem volt. Egy időben régész akartam lenni, aztán plasztikai sebész, akartam lenni tengerbiológus meg gleccserkutató meg gyógyszerész is :D

Mikrobiológus lettem, annyira mondjuk nincs messze egyiktől sem, a kutatós-tudományos rész stimmel.

2015. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Gyerekként nekem nem emlékszem, hogy lett volna ilyen tervem. Később tanítónő akartam lenni, de az ének felvételim nem sikerült. :(((

Háááát elégedett vagyok-e a mostani helyzetemmel?... Annyira nem...de nem olyan gáz.

2015. dec. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
régész akartam lenni, majd patológus/igazságügyi orvosszakértő (jóval a CSI korszak előtt) - minőségügyi mérnökként dolgozom :D
2015. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyerekként gyakran változott az elképzelésem.

Akartam színésznő lenni (eléggé szégyenlős vagyok), énekesnő (mellettem a varjú is pacsirtának érzi magát), szülésznő (már attól is írtózom, ha látom, hogy valakibe tűt szúrnak), cukrász (na ezt szüleim nem engedték, de hobbiszinten csinálom), jogász (nincs seggem a tanuláshoz), tanár (folytattam ezirányú tanulmányokat, de rájöttem ez nem nekem való). Kereskedő vagyok, meg vagyok vele elégedve, bár jó lenne fokozatosan előbbre lépni, hogy ne maradjak mindig "kis hal".

2015. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!