Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem örült az ajándéknak?...

Miért nem örült az ajándéknak? Nagyon elszúrtam volna?

Figyelt kérdés

Kint dolgozom Ausztriában betegápolóként, egy bácsit ápolok, gyakorlatilag vele lakom. Az egyetlen rokona az unokahúga, aki hetente párszor jön látogatóba. Csak karácsony után megyek haza, gondoltam illenék valamit venni az unokahúgnak. Mivel ez egy kis Ausztriai falu, gyakorlatilag egy üzlet van, ami főleg élelmiszer profilú, és nem igazán találtam megfelelő ajándékot, csokoládét pedig nem akartam venni, így egy nagyon szép, cserepes orchidea mellett döntöttem.

Mikor átadtam neki, semmi örömet, vagy egyéb pozitív érzést nem láttam az arcán, még egy protokoll - puszit sem kaptam. Tudom, hogy a virág nem a legmegfelelőbb karácsonyi ajándék, de nem volt nagyon más opcióm.

Szerintetek megsértettem?


2015. dec. 23. 16:57
 1/5 Roland G. ***** válasza:
100%

Szerintem nem,sőt kedves volt tőled.

Ő volt bunkó,hogy nem fejezte ki a kedvességedet.

2015. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd a szívedre, nem volt baj az ajándékkal. Megköszönte amúgy? Ha igen, akkor lehet, csak nem fejezi ki könnyen az érzéseit, nem szeret puszilkodni. Vagy lehet, alapból ilyen sótlan.
2015. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ausztriában milyen ajándékozási szokások/etikett van?
2015. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves volt a szándékod. Lehet, hogy ő nem készült, és kicsit kényelmetlenül érezte magát. Semmi esetre sem voltál illetlen, akármi is legyen az oka a viselkedésének, ne vedd magadra.
2015. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán figyelmes gesztus volt tőled, ha pedig az ilyet nem tudja értékelni, akkor az már az ő gondja.
2015. dec. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!