Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Okkal vagyok e miatt bizalmatlan?

Okkal vagyok e miatt bizalmatlan?

Figyelt kérdés
A volt munkahelyemről azért jöttem el, mert levették a fizetésem, valamint több munkát kaptam. Mindig bent maradtam tovább ha sok volt a munka, de túlóra nem volt fizetve. Ez fél, max egy óra volt alkalmanként, nem gyakran. Végül egyre elégedetlenebb lettem, nem volt kedvem melózni már mert nem volt ami ott tartson már és eljöttem. A főnök felajánlott valamivel nagyobb fizetést azzal, hogy plusz munkát kell végeznem (papirok). Végül, amikor eljöttem ő àllt be a helyembe és azóta sincs más munkása. Okkal érzem magam rosszul e miatt? Az új munkahelyem jó, de bizalmatlan lettem félek megint hasonlóan járok pedig okot nem adnak rá.
2015. dec. 27. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:
*emiatt, nem e miatt.
2015. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!