Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maszek cégnél elvárják, hogy...

Maszek cégnél elvárják, hogy fizess az állásért?

Figyelt kérdés
Egy üzletben hívtak dolgozni. Ezért elvár valamit a főnök?
2016. jan. 1. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért várnák el? Te dolgozol neki, és nem a cég neked. A munkádért jár a pénz. Ha valaki azt mondja, hogy menj dolgozni de fizess, akkor ott kell hagyni.
2016. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az kellene még, hogy én fizessek azért, hogy dolgozhassak!
2016. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez a kérdés nem komoly?
2016. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Évekig ott dolgoztam szorgalmasan, becsületesen, most mégis elküldött. Semmi baj nem volt velem. Hazudott hogy jön vissza , aki helyett dolgozok, de nem volt igaz., mást vett fel.
2016. jan. 1. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy szerinted semmi baj nem volt veled, még nem jelent semmit. Lehet, hogy neki meg volt veled baja. Vagy a munkatársaidnak. Vagy egyszerűen csak nem tud/akar még egy embert foglalkoztatni, mert mondjuk nem úgy megy az üzlet.

Amúgy meg ehhez hogy jön az, hogy fizess érte? Nem is értem.

2016. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mást vett fel, nem vettem észre. Na, akkor viszont veled volt valami baja. Nem feltétlenül objektív (pl. lopás, stb.), de valami miatt nem érezte úgy, hogy te kellesz oda.
2016. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy a kérdésed hogy jön ide? Dolgoztál, kirúgtak. Ez van. De hogy jön ide a fizess az állásért kérdés?
2016. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Helyesen: üzletbe hívtak (helyhatározó!)


Ez a kérdés ugye vicc?

2016. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezt a kérdést kiírtad már korábban.
2016. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!