Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti nem féltetek először...

Ti nem féltetek először életetekben munkába menni?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon bírom magam rávenni,alapból nem vagyok egy társasági ember,ráadásul azt se nagyon bírom,ha valami rám van erőltetve(pl a munkaidő ebben az esetben),jobban szeretem én beosztani magamnak hogy mit mikor csinálok


Azt se tudom,hogy végig bírok-e dolgozni 8 órát egyáltalán


2016. jan. 4. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát jelenleg én is így érzem magam. De muszáj lesz, mert éhen halsz. Bár lehet így is :D előbb-utóbb megszokjuk.
2016. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló az első iskola naphoz. Nem kell izgulni. Idővel megismersz Mindenkit, belejössz a munkába. Mit fogsz dolgozni? Fiú vagy vagy lány?
2016. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először én kicsit önbizalom hiányos voltam, nem gondoltam, hogy mindent tudok teljesíteni amit elvárnak, de elég jól teljesítettem és elismerést is kaptam :) persze ezt több hónapos munka után, de elég gyorsan kaptam lehetőséget a bizonyításra, konkrétan egy komplett projektet kaptam 1 hét után...


22F

2016. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a vicc az hogy valószínűleg csomagolónak mennék diákmunkára
2016. jan. 4. 15:33
 5/7 anonim válasza:
én is így voltam, felesleges aggódnod, hidd el, ha teszed, amit elvárnak és normálisan dolgozol, nem mintha szenvednél, akkor el is röppen az a nyolc óra... ( úgymond :D )
2016. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először mindenki ideges, diákmelónál meg pláne (én 7 éve abból élek), főleg, hogy a diákokat sok helyen lenézik, az ott dolgozók gyakran gorombák és nyilván a legszarabb munkát adják a diáknak. De bele lehet szokni. Anno az első munkánál még be voltam tojva, a 10-nél meg csak besétáltam és megkérdeztem, hogy ki a diákvezető. Az első éjszakai műszakom után kész zombi voltam, pedig az nyári szünetben volt és reggel nem kellett órára mennem, ma már heti 3-4 éjszakát tolok úgy, hogy utána go az egyetemre és a tanulástól függően alszom vagy nem. Megszokható. A lényeg, hogy pontosan kérdezd meg, mi a feladatod, ne nyúlj semmihez engedély nélkül, a szüneteket tartsd be és akkor pár nap múlva már egész jól fogod érezni magad.
2016. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nem, de mondjuk én 12 éves korom óta nyaranként lökdöstek szülők össze vissza, csak hogy belekóstoljak. Emlékszem 14 évesen nyaram 1 hónapja arról szolt hogy kutya menhelyen takarítottam a kutyák után. Az után bármi melót örömmel vártam. Figyelj igazából csak erőt kell venned magadon és belekóstolni és majd meglátod, lehet nagyon jó fejek lesznek a kollégák is, ki tudja?
2016. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!