Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti féltetek az első napon az...

Ti féltetek az első napon az első munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Meddig tartott míg megszoktátok? Sokat hibáztatok? Meséljétek légyszi el az első munkahelyen milyen volt!
2014. ápr. 20. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mentem be, hogy mindent tudok, amit meg nem, azt meg majd elmondják. Akkora bajt úgysem tudok okozni.
2014. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Két féle van. Van aki fél van aki meg nem. Kb mint vizsgánál vagy hasonló. Töbször volt olyan, hogy bement e stréber felelni ő így izgul ő úgy izgul biztos elrontja. 4est kapott amikor mindent tudott bement amásik én megcsinálom ketesre azt se tudta mi a téma amiből szóbelizik és láss csodát kettes lett neki. Mert magabiztosan nem tudott sok mindnet és látták rajta, hogy talpraesett.
2014. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Félni nem féltem, de izgultam.

Természetesen csináltam (sőt, a mai napig csinálok) hibákat, de persze igyekszem a lehető legjobban dolgozni, és ami esetleg rossz, azt pedig kijavítani.

Esetenként oda-vissza ellenőrizzük egymást, azon az alapon, hogy az ember a saját hibáit nehezebben veszi észre, mint más.

Nagy, kijavíthatatlan hibát sosem csináltam még, de fordult elő, hogy pl. beadott anyagra hiánypótlást kaptam. Ez mindenkivel előfordul amúgy, eleget tettem neki határidőben, és kész.


Hozzá tartozik, hogy nálunk mindenki kedves és segítőkész az újakkal (is).

2014. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vezetőként kezdtem egy multinál.

Azonnali vezetőváltás volt, és kerestek egy másik embert sürgősen.

3 nap ledarált mindent az elődöm, majd még egy hónapig ott volt mellettem, de csak mint egy szellemalak, szinte hozzá sem szólhattam, mindent magamnak kellett csinálni, vagy ha nem tudok valamit akkor kikövetkeztetni, rájönni.

Kaptam a kezem alá 30 embert, közvetlenül.velük voltam napi munkakapcsolatban.

Az első heteket inkább nem is részletezném, annyi infó volt a fejemben, hogy a nap végére ha valaki megkérdezte, mit csináltam aznap, szinte beszélni sem tudtam róla.

2014. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon furcsa volt. Nem volt valami jó élmény, mert nem éppen álmaim munkahelyére mentem. Úgy éreztem magam, mint aki a marsról jött, egyáltalán nem éreztem magaménak a szakmát. De legalább izgi volt. 2 hónap múlva meg már nem annyira.
2014. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem sulisan a nyári gyakorlat volt munka. fel sem fogtam, hogy dolgozom, ugyanolyan kötelező valami volt, mint maga suli. bemenni, csinálni amit mondanak, ha vége, irány haza.

utána ugyanez volt az ugyanilyen első munkahelyemen.

utána más irányú munkahelyemen legnagyobb izgalom abban volt, hogy helyesen vagyok e felöltözve, hogy beilljek a többi közé.

2014. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Előtte csináltam pár semmilyen diákmunkát, mint szórólapozás, aztán egy állandó irodai munkával hívtak be. Eleinte féltem, mert semmit se tudtam kb a munkáról, meg féltem, hogy mennyire fognak kedvelni, de nagyon jól megtaláltam ott a helyem, és imádtam oda menni. A következő helyen 2 nap betanításom volt aztán egyből a mély vízbe bedobtak az embereknek válaszolni. Bénázgattam egy kicsit az elején, de egész jó profitot csináltam, de a 2. helyemen elég nehezen boldogultam. Sokszor olyan kérdésekkel jöttek oda az emberek, hogy azt sem tudtam mi van, közben ugye mindenki dolgozott, nem mehettem oda minden kérdéssel a kollégáimhoz, meg ott volt pár olyan ember, akikkel nem jöttem ki jól.

De amúgy felesleges aggódni. Ha felvettek már csak tudsz valamit:)

2014. ápr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!