Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a munkáról?

Figyelt kérdés

Már előre leszögezem,h biztosan van sokkal rosszabb meló.

A munkabeosztásom gyakorlatilag szerdától vasárnapig tart és 10től 18 ig tart,amivel alapvetően nincs baj,de gyakran elofordul olyan ,h reggel 8 -ra kell bemennem és éjfélkor érek haza,amit természetes módon semmilyen formában nem honorálnak.olyan is előfordul,h másnap hajnalban 5-6 órára értem haza és aznap 11-re vissza kellett mennem,mert ki tudom magamat pihenni.

Alapvetően az a baj,h vezetek és utasokat szállítok ,tehát fáradtan vezetni annak megvan a kockázata.

A vezetés mellett más feladatokat is elvézgek ,amik annyira nem kötik le az erőmet,de más területeken dolgozó kollégákkal vannak konfliktusaim,ami abból fakad,h én nem csinálok semmit se.

A munkabeosztásról annyit,h olyan ,mintha 24 órás ügyeletben lennék.Gyakran volt olyan,h hétfőn és krdden is behívtak.

Pénzt nem kaptam érte.

Tehát gyakorlatilag jelenlegi beosztásom azt jelenti,h bmikor berángathatnak.

Jelenleg nincs családom,bnőm,de ha jól sejtem emelett a munka mellett nem is lehet párkapcsolatot felépíteni.

Ezt a munkát előttem két ember csinálta felváltva 2 napos rotációban,van most váltótársam ,de ő a főnöknek a fia.

Szóval csak én érzem úgy,hogyha nem is szakadok meg minden nap,de akkor is szar ez a meló?


2016. jan. 20. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Sosem vállalnék így ilyen melót.

Komolyan mondom, soha. Ez bullshit, követelném a pénzt, és fel is jelenteném azt akit lehet.

2016. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csak te érzed úgy, ez így nagyon rossz. Próbálj váltani, ennél rosszabb nemigen lehet.
2016. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én egyet tudok ami rosszabb. egy pékség, ahova fél2-2re benn kell benn lenni, napi többször viszed ki a boltokba az árut, amikor pedig nem ez van, akkor ott kell segítened pakolni, takarítani, amit éppen kell, és mindezt este fél6ig. :D


van ott egy másik sofőr, gyakorlatilag 2-3 hetente keresik a sofőröket. nekem anno azt mondták, mikor jelentkeztem, hogy nem kell minden nap menni, mert az a meglévő sofőr csinálja, csak kéne neki azért 1-2 szabadnap is...gondolj bele, ő tényleg minden nap ott van akkor, amikor épp elmegy a második sofőr :D

2016. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!