Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok erről a biztosít...

Mit gondoltok erről a biztosítós munkáról?

Figyelt kérdés

NN biztosító (volt ING) keres pénzügyi tanácsadókat.

Ez a link: [link]


Arra lennék kíváncsi,hogy ebben a hirdetésben az áll,hogy "az alkalmazotti munkaviszony után kipróbálná magát vállalkozóként". Tehát e szerint először "normál" módon menne a munka, de azt szeretnék,ha x idő után vállalkozóként folytatnám tovább. Ez szerintetek mennyi időt jelent? Van egy betanulás, ami mondjuk néhány hónap és ennyi? Vagy egy NN fiókban több időt húzna le az ember, amíg belejön a dolgokba és utána mondanák,h csináljam vállalkozóként? Nagyon nem akarom vállalkozóként csinálni.


Plusz ha valaki dolgozott már ilyen munkakörben vagy van hasznos információja, akkor azt is szívesen látom!


Köszi



2015. máj. 13. 18:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és kb. milyen nettó fizetés jellemző az ilyen munkára?
2015. máj. 13. 18:19
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanolyan biztosítós munka az összes.

Nyugodt lehetsz, hogy pár hét után vállalkozó lennél, lehet, nem mondom, 3 hónapig esetleg lennél alkalmazotti munkaviszonyban, aztán válthatnád ki a vállalkozóit és ha lenne kereseted lenne, ha nem, nem, az adót akkor is fizetned kéne, ha szerencséd van, nagyon nagy szerencséd és jó ügyfélkört fognál ki, akkor esetleg meg is kereshetsz egy minimálbérnek megfelelő összeget kb., de ettől többet nem nagyon fogsz keresni.

Én biztos nem mennék oda dolgozni!

2015. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, várok még másokéra is.

Egyelőre úgy gondolom, hogy majd jelentkezek, ha behívnak, elmondják,hogy hogyan lennének a dolgok és meglátom. Max. lehúzom náluk azt az időt,amíg alkalmazotti státuszban vagyok, aztán felmondok és nem csinálom vállalkozóként.

2015. máj. 13. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Max. lehúzom náluk azt az időt,amíg alkalmazotti státuszban vagyok, aztán felmondok és nem csinálom vállalkozóként."

Ez meg úgy szokott működni, hogy kapsz mondjuk laptopot, elküldenek tanfolyamra, kapsz x összeget fixen ez idő alatt, esetleg némi plusz jutalékot, aztán ha x időn belül felmondasz, akkor ezt mind vissza kell adnod, illetve fizetned!:) Jól ki van ám ez találva!:)

2015. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam,h van ilyen "turpisság", mert volt egy hely, ahová felvettek volna és hasonló volt a helyzet (tanfolyamot kellett elvégezni, ami 80ezer, ha 1 éven belül felmondasz akk vissza kell fizetni). De ha itt az NN-nél is így lenne, akkor az alkalmazotti időtartamtól is függően döntenék.
2015. máj. 13. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!