Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok erről a munkáról...

Mit gondoltok erről a munkáról? Jogosan nem akarom?

Figyelt kérdés

Párom jelentkezett egy külföldi munkára, Németország Frankfurt közelében.

Recepciós állás ami annyit tesz hogy van egy hotel ahol vannak k****k és azokhoz kell irányítani a vendégeket, és neki kell fizetniük.

Majd a párom fizeti ki ezeket a nőket.

Én nem akarom de jót ígérnek, kb 2500euró havonta.


2015. jún. 14. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
És mi okból nem akarod? Mi bajod származik ebből? A párod nem lesz attól kva hogy ilyen helyen dolgozik. Mint ahogy a dohánybolti eladó se lesz bagós, vagy a kocsmáros se lesz alkoholista.
2015. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Jajj, ez nagyon durván hangzik. Én biztosan nem engedném. Ez a munka szerintem a törvénnyességet messze kerüli, nehogy nagy baj legyen belőle.
2015. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem az ilyenért a hatóság többet fizetne. Ha egy nagy csoportot le buktatnátok. Ha nem. Akkor sincs baj. De ha elkapják... Akkor a párod megy a sittre.

Bűncselekedért és bűnrészességért! 10-15 év azt hiszem.

2015. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

Kiépített leányhálózat? Nagy valószínűséggel itt drogokról és leánykereskedelemről is szó van, ez pedig nem más, mint szervezetbűnözés. A párodnak nem is kell drogokról meg a többiről tudni, ha lekapcsolják, akkor a szervezet tagjaként is bánhatnak vele, ami jó pár év sittet is eredményezhet + az is benne van a pakliban, hogy valamit elront és ez nem nagyon tetszik a megbízóinak és jobb esetben összeverik, rosszabb esetben.


Én tuti nem vállalnám be, főleg ronygyos 2500 euróért

2015. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Mióta hívják a strici kasszást recepciósnak?

.

Lebukás esetén azt sem monhatja, nem tudta miről van szó, hiszen a lányuk -magukat mentendő- úgyis elmondanak mindent!

2015. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
40%
Magyarországon is ezt csinálják a recepciósok, fizukiegészítésként. Nem tudtad?
2015. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
40%
Élveztem olvasni a sok okos kommentet. Sajnos a lényeg a következő. Olyan nincs hogy ahivatalos bordélyokban,mert itt kint legálisak, a kur..áknak külön adja valaki a pénzt amit ő kap meg a kuncsafttól. Nem így működnek. Még ha ezt is mondták a párodnak. Sajnos aktívan oda kell magát, vagy a valamilyét tenni 50 euróért pontosan 30 percig óvszerrel. Érted ugye?.Nos így van meg a 2500 havonta. Mert annyi a keresetük.
2015. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%

Ez se nem lánykereskedelem, se nem szexre kényszerítés.


Gondolom helyileg a prostitúció nem igazán legaláis, de a leírt helyzetben nemigen lehet lebukni.

"Recepciós" kap ugyebár egy adag pénzt (borravaló, szolgáltatási díj, mittomén), és ettől teljesen függetlenül ad pénzt olyanoknak, akik valaki teljesen mással kölcsönös beleegyezéssel szexelnek - de erről a "recepciós" honnan tudhatna?


Tárgyalni ugye a prostik tárgyalnak, nem a "recepciós", tehát innen sem lehet megfogni.

2015. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2500 €-ért biztos lehetsz benne hogy nem recepciós lesz, hanem "recepciós extrákkal".
2015. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

" Gondolom helyileg a prostitúció nem

igazán legaláis,"


Van ahol legalis.

2015. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!