Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki pályakezdőként busszal...

Ciki pályakezdőként busszal járni dolgozni?

Figyelt kérdés
A fiatal kollégák is kocsival járnak, én meg hóban, esőben setállok a buszmegállótól.
2016. jan. 24. 16:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Majdnem két éve dolgozom, és metróval járok. Megy a fene a Hungária körúton végig hétköznap reggel.
2016. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi fene, már úgy kell munkába állni, hogy az embernek kocsija van?Azért vannak sokan, akiknek nincs, vagy valamiért nem vezethetnek, esetleg nem is akarnak.Ássák el magukat?
2016. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem! Mindenki azzal jár,amivel akar. Sokaknak van kocsija,mégis inkább buszozik,valahol alapból van céges járat,egyáltalán nem ciki.:)
2016. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
én 7 éve dolgozok irodában és még mindig céges busszal járok, egyrészt költségkímélőbb, másrészt pont tudok munka előtt és után is pihenni egy kicsit utazás közben, ami sokat számít nekem, mivel elég sok dologgal foglalkozok.Azt, hogy mások mit gondolnak rólam, nem érdekel... mindenki foglalkozzon saját magával és a munkájával, ne mások szokásaival
2016. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A cég a semmi közepén van. Céges kocsival meg nem tudok, mert felém nem lakik senki.
2016. jan. 24. 18:25
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent. Középvezetőként (vagy mi a szösz voltam) gyalog jártam dolgozni minden nap, télen-nyáron, több kilométeres távolságból a belvárosba. Ezt rengetegen tudták a cégnél, és semmi pletyka vagy hasonló nem ment emiatt a háttérben. Inkább csodálkoztak csak egy kicsit.


Pedig sokkal kellemesebb, mint dugóban vagy a buszon állni, pontosabban kiszámítható az utazási idő, lehet közben zenét hallgatni, gyorsítani-lassítani, sportnak és fogyókúrának sem utolsó.


Egyébként pedig a munkavállalók nagy része tömegközlekedéssel jár, úgyhogy végképp nem lehet "ciki", pályakezdőként pedig pláne nem.

2016. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én is középvezető voltam.
2016. jan. 24. 19:10
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan rektort is ismerek, aki nap mint nap metróval jár dolgozni. Tudtommal őt sem szólta meg ezért senki, pedig megtehetné, fizetése benzinre és névre szóló parkolóhelye volna hozzá.
2016. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
középvezetőként pont ezen jár az agyad?
2016. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Középvezetőként kerékpárral és ritkábban BKV-val járok dolgozni, mert az a leggyorsabb. (Pedig van autóm.)


Aki ez alapján ítél meg bárkit, azt képenröhögöm. :)

Te is érdekes ember lehetsz, hogy középvezetőként (vagy mi a szösz) ilyeneken "gondolkodsz"....

2016. jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!