Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire nehéz pályakezdőként...

Mennyire nehéz pályakezdőként az álláskeresés ha bejárást kellene vállalni?

Figyelt kérdés
Irodai munkára gondoltam.

2015. ápr. 13. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit takar nálad az mégis, hogy bejárás? Én napi szűk 2 órát ingázom városon bell, ismerősöm cirka 3 órát utazik oda-vissza, mindketten pályakezdők vagyunk, illetve lassan már nem, de na.
2015. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem az irodában lakom, szóval "bejárós vagyok": 35-40 perc reggel meg ugyanennyi délután is hazafelé!

Egyáltalán nem nehéz szerintem. Suliba is kellett ennyit, sőt többet utazni.

2015. ápr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
35km-ről bejárni de nem maga a bejárás nehézségére gondolok hanem hogy mennyi esélyem van hogy valaki alkalmazzon engem.
2015. ápr. 14. 07:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi a végzettséged? Van bármilyen tapasztalatod?

Pályakezdőként nem bejáróként is nehéz munkát találni, irodába pedig boldog-boldogtalan jelentkezik, pláne ha nem speciális munka és érettségivel végezhető.

Ha szeretnéd hogy fizessék az útiköltséged nem közalkalmazotti munkáknál már hátrányosabb helyzetben lehetsz, mert a cégek miért vennének fel egy olyat akire még pluszban költeni kell, ha olyan is elvégzi aki 2 sarokkal odébb lakik és nem fog kábelszakadás vagy dugó miatt késni.

Persze ettől még lehet munkát találni, csak hát mindenképp nehéz. Próbálj ismerős által találni vagy ha tényleg bármiben van tapasztalatod az is segíthet.

2015. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Baromira nem ez fog számítani.
2015. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van saját autód, akkor nem hátrány. Ha nincs, akkor az összes többi jelentkező, akinek van, vagy aki helyben lakik, előnyben van veled szemben.


Engem egyszer a szomszéd faluba nem vettek föl dolgozni, mert nincs autóm. (Persze nem csak ez volt az ok.)

2015. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!