Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriába tényleg nem kell...

Ausztriába tényleg nem kell nyelvtudás? Se angol se német?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm okoskodik azzal, hogy oda nem kell semmi se, igaz csak takarítónak akar menni, de nem hiszem, hogy egy alap angol nem lenne elvárás.

2014. máj. 28. 17:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
ha kutya módjára akar élni, akkor nem kell. De ha vannak emberi igényei, akkor kell.
2014. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Őszödi Ferenc ***** válasza:
100%
Az ismerősöd természetesen el van tájolva. De ne szólj neki, hadd menjen ki nagy mellénnyel, aztán jöhet a meglepi.
2014. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja, aztán aláíratnak vele egy olyan munkaszerződést hogy ingyen dolgozik napi 12 órában, aztán a szerencsétlen aláírja mert nem érti.
2014. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Miért, hogy fog kommunikálni?
2014. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
# 2 igen, én is hasonlóan vélekedem :)
2014. máj. 28. 18:29
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség nekem felsőfokom van németből és dolgoztam már kint Ausztriában több tartományban is. Még a felsőfokkal is kitörölhettem a fenekem, mert az ottani nyelvjárás miatt nem sokat ért az ember, nem Hochdeutsch-ot beszélik mint amit az iskolában tanítanak. De ,hogy válaszoljak a kérdésedre még ha takarítani is mész ki oda is kell egy jó erős középfok legalább, ha pedig Tirolba mész ki akkor ott nagyon de nagyon keveset fogsz érni a felsőfokoddal, szörnyű az ottani nyelvjárás.
2014. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Nyelvtudás nélküli munkát csak olyat tudok elképzelni ahol nem kell egyáltalán kommunikálni az emberekkel, mint például szórólapozás.De az ehhez szükséges dolgokat is el kell tudni valakinek intézni németül. Még mosogatáshoz is kell egy alapfokú nyelvtudás, mert ha azt mondja a főszakács, hogy menjél le a pincébe hozzál fel 10 kiló krumplit és 10 kiló hagymát és pucold meg akkor mit mondasz neki, hogy ja?:D
2014. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg nem kell. Menj gyorsan.
2014. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
Szopáshoz nem kell, az anyagiakat pedig a menedzsered elintézi ügyféllel, neked nem kell megszólalnod sem!
2014. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#9#9 ti tényleg ilyen idióta fogyatékosok vagytok?
2014. máj. 29. 01:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!