Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lányok! Szerintetek melyik a...

Lányok! Szerintetek melyik a gázabb? Ha 20 évesen nem dolgozom, vagy ha dolgozom, de árufeltöltő vagyok?

Figyelt kérdés

Eléggé "gáznak " érzem az árufeltöltői munkát. De apa, anya, keresztapám stb. mesélték, hogy honnan indultak, és hová jutottak. Ők is hasonló munkával kezdtek, de most sikeresek, jó állásuk van.

Lányok, ha azt mondaná nektek valaki, ha kérdezitek, hogy árufeltöltő pl. akkor nem is jönnétek össze vele?

Természetesen nem ezt tervezem egész életemben csinálni.

Hülye megjegyzéseket nem kérek, akik gúnyolódni akarnak. Köszi :D



2016. jan. 31. 18:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján ismerkedek. De nyilván a saját érdekedben, valószínűleg jobb lenne ha inkább tanulnál még. Munka mellett, vagy helyett.
2016. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

"Szerintem ilyen alacsony pontozással ne is válaszolj máskor, nem vesznek komolyan."


Na látod, itt a probléma!

Azt hiszed a pontszáma alapján, hogy végre találtál valakit akinek beszólhatsz, mert alattad van a képzeleted szerint rangsorban.

Pedig jobb, ha tudod, hogy fényévekkel intelligensebb nálad!

(Persze ezt te úgy sem érted...)


De, hogy a kérdésedre is válaszoljak:

"Ők is hasonló munkával kezdtek, de most sikeresek, jó állásuk van. "

Hát persze!

Ez csak az amerikai filmekben van, hogy elkezdi árufeltöltőként, azután kisvártatva kinevezik vezérigazgatónak.

Ébresztő!

2016. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11%

Mindenki árufeltöltőnek születik,

csak az emberek nagy többségének időben megjön az esze, és tovább tanul!

2016. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

mekkora gyökerek vannak itt, hihetetlen. Én csak egy tök ártatlan kérdést tettem fel, tudtam, lesz olyan, aki támadó stílusban válaszol.

Szerettek másokat lenézni igaz? Várom, amikor majd titeket fognak lenézni.

Fényévekkel értelmesebb, mint én? Semmit sem tudsz a fényévről, több éven át tanultam csillagászatot, nem vagyok én hülye..:D tudom, h képletesen értetted, de akkor is. Amíg nem ismersz, ne szólogass be pls.

Honnan tudod, h értelmesebb nálam? Csak nem, te vagy az a 26%-os felhasználó, csak más accal?:D

Gratulálok ember!:D

2016. jan. 31. 21:29
 15/17 anonim ***** válasza:
5%

Már ágyban kellene lenned kislány.

Jó èjt ès fej a fejjel!

2016. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

itt az emberek jó nagy része ilyen, ezen ne csodálkozz...:D


biztosan nekik sincs jobb, megbecsült munkájuk(ha van egyáltalán valamilyen...:D), nem tartom valószínűnek, hogy középvezetők, meg ezekhez hasonló pozícióban lévő emberek ide járnak beszólogatni olyanoknak, akiknek rosszabbul megy...:D


szerintem igenis jó, ha dolgozol, bár tényleg az az ennél jobb tanács, aki azt írta, hogy akkor esetleg az se gáz, ha nem dolgozol, de helyette csinálsz mást.


én 23 éves vagyok, és jelenleg munkanélküli, de én például szívesen elmennék árufeltöltőnek is...nagyobb áruház meg csak a szomszéd városban van, így hát én innen hiába jelentkeztem tesco-ba, be sem hívtak...nyilván szomszéd városból is van kikből válogatni, minek egy olyat hívjanak, akinek útiköltségtérítést is fizetni kellene...szóval most vagy itthon szenvedek, vagy a nemlétező megtakarításomból átköltözök egy jobb helyre...


nem tudom, gondolom otthon laksz még, de szerintem addig az aljamunka is jól fog esni, én 18 évesen pizzafutárkodtam, és lehetőségeimhez képest egészen jól kerestem, amiből nem kellett magamnak kaját venni, se rezsit fizetni itthon, csak amire én szerettem volna...akkor hülye voltam, és nem raktam el, most jól jönne, de ez már egy másik sztori...:D

2016. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha csak tengődsz és lopod a napot, na az a gáz!

Egy dolgot tanulj meg, a munka sosem volt gáz és nem is lesz az. Aki téged szeret és megbecsül, az ne amiatt legyen mert ilyen munkád van és ilyen autód, meg annyi pénzed. Magad miatt bírjanak ez a lényeg. Az árufeltöltő is egy rendes munka. Ha te most nem pakolnád fel a polcra mindennap a tejet, kenyeret vajat stb... akkor az emberek nem jutnának hozzá (na jó, valahogy biztos! :D). Szóval ne érezd gáznak a munkád, aki meg lenéz emiatt azt meg le kell sz*rni jó magasról. A másik meg az, hogy amikor jobb állásod lesz és családod esetleg gyereked és fullos házad lesz, akkor majd eszedbe jut, hogy honnan indultál és milyen elégedett leszel önmagaddal. Engem ez motivál. :)

2016. jan. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!