Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Családi okok miatt nem dolgozni?

Családi okok miatt nem dolgozni?

Figyelt kérdés
Itthon balhé van, a testvéremmel külön élünk, ő az apámnál én meg anyámnál (16 vagyok és dolgozom) én ma délutánra mennék dolgozni de azt mondta amint kimegyek a szobámból bejön és kirámol mindent. Ezt pedig nem hagyom, mit mondjak a diákszovetkezet közvetítőjének? Start kártyás vagyok..

2016. febr. 1. 11:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval hogy ő ide költöz én meg megyek apámhoz. Ezt akarja. Az én beleegyezésem nélkül. Szüleim dolgoznak, apám egész nap, anyám délelőttös ma. Ha kimegyek hozzá tuti még fel is lök vagy megüt, tudom milyen..
2016. febr. 1. 11:18
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ajtomat üti meg az áramot is lekapcsolta.......
2016. febr. 1. 11:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy is felakartam már mondani ezt a főállást a szövetkezeten keresztül és alkalmis akartam lenni, tegnap meg is kérdeztem telefonon de annyit mondtak kedden Megbeszéljük meg hogy a héten még menjek be.... Még a 3 hónap próbaidőben vagyok, nem mondhatok fel egyből?
2016. febr. 1. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:
MOST felhívod a rendörséget, hogy azonnal jöjjenek, mert veszélyesen fenyeget a testvéred. Ne félj, ök majd rendbeteszik!!!
2016. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok én szégyenkezni hogy rendőr kocsi álljon a házunk előtt, inkább megvárom mutert míg hazaér.. Csak azt nem tudom hogy maradhatok itthon... A telefonom (amiről írok) sem bírom feltölteni hogy délután tudjam használni mert levan kapcsolva az áram...
2016. febr. 1. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Telefonálj be, hogy rosszul vagy, vagy ilyesmi. Én egyszer azt mondtam, hogy kificamítottam a bokámat.
2016. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De akkor meg dokihoz kell mennem és nem rég voltam másfél hetet itthon.. :/
2016. febr. 1. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!