Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális érzések ezek?

Normális érzések ezek?

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy középvezetői pozícióban vagyok fiatalként, gyakorlatilag pályakezdőként kerültem ide. Nehezen viselem a nyomást, ami felülről és alulról is jön. Úgyérzem lassan felőröl. Minden oldalról sakkban vagyok tartva és néha lehetetlen helyzetekből kell kimásznom valahogy. Hogy hogyan, az senkit nem érdekel...


Mindezek mellett a fiatalságom miatt sokan nem fogadnak el és az egyszem szintén középvezetői posztban lévő kollégám minden lehetséges eszközzel fúr a hátam mögött, ami miatt szintén mindig elő vagyok véve. Gyakorlatilag úgyérzem minden sarokból figyel valaki és alig várja hogy hibázzak. Ha hibázok, akkor megy is árulkodni. Természetesen ilyenkor leültet az igazgató és számon kér. Elismerem, hogy hibáztam, nem fogok ujjal mutogatni, de kicsit unom, hogy mindig én vagyok a "rosszfiú" emiatt. Ha hibázok, az azonnal kiderül és azonnal elő vagyok véve. Ha nem hibázok, csak valaki félreért valamit, akkor is... Meg úgy alapból mindig. Sosem kapok durva letolást, nem ordítanak velem, de azért van némi lelki terror és ez nagyon rosszul esik. Ha jogos, akkor marcangol, hogy miért nem figyeltem jobban. Ha nem jogos, akkor pedig csak hitetlenkedve ülök és nézek, hogy ez most komoly??? Megvédeni sincs értelme magam, mert az igazgató nem hallgat meg.

Persze tisztában van a helyzetemmel, ezért próbál reális lenni és ezért nem rúgott még ki gondolom, de azért marha rosszul esik, hogy mindennap úgy jövök haza fél év után is, hogy bármi történik, azért csak én lehetek a felelős.


A fizetés jó, a pozíció ugródeszkának jó, de megéri ez ilyen áron?

Mit lehet tenni ilyen helyzetben a munkahelyváltáson felül?


Elegem van...



2016. febr. 12. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó reggelt, üdv a való világban!


Hogy megéri-e, azt neked kell eldöntened, mérlegelve az egyéb képességeidet, lehetőségeidet.

Hogy mit tehetsz, az a munkahelyváltástól egészen odáig terjed, hogy a jelen helyzetet próbálod meg kezelni és feldolgozni. A környezeted nem fog változni, de azon tudsz változtatni, Te hogyan viseled a munkád által rád rótt terheket.

2016. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"félreért valamit, akkor is... félreért valamit, akkor is... "

Akkor mond meg, nem hibáztál s kérd meg főnököt beszéljen már el azokkal akik folyamatosan jelentenek téged.

Ember vagy elsősorban, nem dolgozó. Bár emberi jogaid nincsenek, munkáltatóid nem tudják s nekik sincsenek.

"Ha jogos, akkor marcangol, hogy miért nem figyeltem jobban."

Semmi se "marcangoljon". Kezdő vagy, éppen tanulsz.

"Megvédeni sincs értelme magam, mert az igazgató nem hallgat meg. " Ilyen nincs. Akkor te se hallgasd meg. >,<

Amikor nem hibázol, nincs olyan, nem hallgat meg... Viselkedj már emberként. Ő is ember, te is az vagy. Ha van ideje mindig bashzogatni, meghallgatni is lesz ideje.

"csak én lehetek a felelős." De valóságban nem így van. S ezt tudod is barátom..., akkor miért érzel emiatt bármi rosszat??? Főleg, esetek nagy részében téved. Amikor ilyen van, MOND MEG.

"A fizetés jó, a pozíció ugródeszkának jó, de megéri ez ilyen áron? " Tőled függ. Ha megtanulsz minden helyzetben boldog lenni s kisebb problémáid mik emberi butaságon, félreértésen alapulnak kifixálni, bőőőőven igen.

"Mit lehet tenni ilyen helyzetben a munkahelyváltáson felül?" Alrdy asnwered, de szituáció jobb ismerete mellett biztos lenne még mit.

Ha eleged van, változz meg tudati szinten.

Ha kell segítség, írj.

2016. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!