Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Bővebben, a kollégám nagyon büdös,de nem a testszaga miatt hanem mert sűrűn fújja magát dezodorral (saját elmondása szerint parfümmel,de ahhoz túl rémes). Már viccelődve rászóltunk (én mondjuk erélyesebben amiért le "babámozott" és elhárította a kérésem)és kicsit kevesebbet használ,de még így is fáj tőle az orrom. A kérdésem, hogy ti hogyan állítanátok le vagy ha már volt ilyen tapasztalatotok mit tettetek? Egyszerűen már elviselhetetlen ez a szag és szerinte ez még mindig jobb mint a terem szaga és különben is ez jó szag...

2016. febr. 16. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hívd el uszodába. Csak vicceltem.
2016. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a pasimmal állt fenn ez a dolog. Jó, tudom, a párjával az ember máshogy beszél, de ettől eltekintve nem teszek különbséget ember és ember között.

Megmondanám a kollégámnak is, hogy "ember, már homályosan látnak az emberek, ettől a parfüm felhőtől, nem zavar?". Addig mondanám neki, hogy büdös vagy, amíg abba nem hagyja a fújást. Borzasztó érzékeny vagyok erre, komolyan mondom még az izzadság szag is kellemesebb, mint egyes dezodorok/parfümök.

Ha más nem jönne be, akkor megmondanám, hogy bepanaszolom a főnöknél, mert hátráltatja a munkámat. Mert nem tudok dolgozni ebben a szagfelhőben. Vagy ha ez sem jön be, hiába durva én kiröhögném nap nap után. Hátha észbe kap, esetleg leönteném egy pohár vízzel.

2016. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

keress valami nagyon büdös dezodort vagy parfümöt és prezentáld neki mit érzel/éreztek ti...persze ezt a többiekkel is beszéld meg, úgy még ütősebb lehet a dolog :D


22F

2016. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen oda mennék hozzá, és elmondanám, hogy a körülötte dolgozók mind úgy vélik, hogy nagyon kellemetlen ez a mértékű dezodorálás. Túlzottan sokat használ, nagyon erős, és már lassan senki nem tudja elviselni.
2016. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na a kollégák (mind férfiak) hallgatták ahogy leszólom őt hogy büdös, meg inkább teszek egy sétát friss levegőt kutatva. Mire visszaértem még büdösebb lett (szerintem fújt magára) ekkor látványosan kinyitottam az ablakot, majd kioktattam, hogy lehet hogy a reklámok azt üzenik, hogy ettől a szagtól minden nő elalél,de legtöbb nő ismerősömmel egyetemben én se bírom ezt a szagot. Mire közölte érdekes az ő nőismerősei nem bánják. És igazából itt megakadt a dolog, sőt közölte menjek egy emelettel feljebb ott ugyanilyen szag fog várni és nincs igazam és a többi. Szóval elvesztettem a csatát, azon filózom megnyerhetem e így még a háborút?
2016. febr. 17. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!