Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahely azt mondja...

Ha egy munkahely azt mondja egy semmirekellő munkatársnak hogy "normális helyről már rég kirúgtak volna" akkor azzal a munkahely magát minősíti?

Figyelt kérdés

Főnök többször mondta már néhány valóban semmirekellő hulladék kollegának (állandóan késnek meg néha becsiccsantva jönnek stb) hogy normális helyről már kirúgtak volna.


Na ez oké, de akkor ezzel mit is mond a főnök? Ki kine rúgni de mégse rúgja ki noha egy normális hely ezt tenné = ez nem egy normális hely?

Ezt mondja a főnök?


Na de ez azért érdekes mert ő vezeti a helyet. És ugye fejétől bűzlik a hal, egy munkahelyen olyanok a dolgozók, azt engedik meg maguknak amit a főnökség eltűr. Ha valaki megteheti hogy olyan részeg hogy menni se tud már a sokadik alkalommal és a főnök ezt tudja látja de csak pofázik és nem rúgja ki-az a munkahelyet minősíti.


Szóval ezzel a főnök azt mondja magáról: én egy szar vagyok mert ez ez szar hely szar dolgozókkal és az én dolgom lenne ezt nem tűrni és rendet tenni de nem teszek semmi csak pofázok = egy szar vagyok magam is.


2016. febr. 17. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked ez már az ezredik kamu munkahelyes kérdésed :D
2016. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Válasz?
2016. febr. 17. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Valahol igazad van,de szerintem(ha nem kamukérdés)ez valami régi állami hely lehet.
2016. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A főnököt a legkevésbé sem érdekli, mit mond a munkahelyről. Nem gondol bele, mert neki aztán hótt' mindegy. A semmirekellő kolléga úgysem fog olyan eszmefuttatásba kezdeni, mint te, neked meg nem mond ilyet. Egyébként is: valószínűleg neki csak annyi a lényeg, hogy az elvárt profit meglegyen, hogy ezt hogyan érik el a dolgozók, nem érdekli.
2016. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"ez valami régi állami hely lehet."


És hogy eltaláltad!!!

Önkormányzat VAMÜSZ műszaki csoport.

Itt olyan dolgok történnek hogy állítom hogy bármely más helyről az illetőt azonnal kirúgnák. Itt meg semmi már a nagyon sokadik alkalommal se.

Egy kollega (kollega??? barom) minden nap 11kor eltűnik és 15h után kerül elő. Indok semmi vagy ha kérdik hát ebédelt!


Ilyenkor uis egy közeli pizzériában beugró futár!!!

Munkaidőben tkp tök nyíltan dolgozik máshol feketén.Mindenki leszarja....


Na ezt csináld utána más helyen!

2016. febr. 17. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Ahol összefonódnak a szockommcsi szálak,ahol még mindig élősködnek a Kádárpr0lik,ott ez van.Amikor az állam fizet ellenőrizetlenül,akkor a főnöknek nem érdeke semmi,csak a saját fizetése,meg a kummantás elnézéséért a sok sör.

Amikor normálisan és becsületesen megtermelt profitból kellene fenntartani magát egy cégnek,akkor onnan repülnének első nap az általad írt személyek,a csöves főnökükkel együtt.

Vannak még ilyen munkahelyek az országban.

2016. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normalis hely: fonok = tulajdonos, nemnormalis hely fonok =/= tulajdonos. Ennyi a keplet, es latszik is a gyakorlatban.
2016. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!