Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem az Óbudai Festo...

Jelentkeztem az Óbudai Festo gyárba. Milyen hely? Milyen ott a légkör, hogyan telik egy nap? Milyen korosztály dolgozik ott?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 21:27
 1/8 anonim válasza:
66%
Rossz munkahely , légkör is rossz románokkal kell együtt dolgozni akik azonnal üvöltenek a másik dolgozóval és legkisebb hibánál is sértegetik a dolgozót + állandóan siettetnek és csicskáztatnak. Legtöbb munka monoton , unalmas álló munka , fáj az embernek a lába és rosszul van attól hogy sietve kell ugyan azt csinálni mindennap. Fizetés közelit a minimálbérhez. Korosztály váltózó 18-65 között , inkább idősebbek dolgoznak ott akik Romániából szöktek Magyarországra , összességben nem éri meg itt dolgozni , én hamarosan ki is lépek , ha valaki kijárta az óvodát akkor jöhet ide dolgozni , sok sikert !
2015. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 carl badog ***** válasza:
8%
Honnan veszed ezt a sok baromságot? Mennyi ideig dolgoztál ott?
2018. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
58%

Undorító egy féreg patkány banda uralkodik a Festo cégnél.

Állandóan keresnek embert de minimálbérrel szeretnének felvenni!!!

2018. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem borzasztóan rossz hely. Az emberek akik ott vannak, nem korrektek. A főnökség nagyon megkülönbözteti a dolgozókat. Van akinek mindent lehet. Míg mások le vannak nézve, hiába dolgozik normálisan. A szüneteket nem tartják be, ami jó is lehetne. De addig amíg a kivételezett kollégád kint van. Az dolgozik helyette aki időben visszament. Ha oda kerül egy új ember és ha nem szimpatikus, akkor egyszerűen addig furkálják, szívatják, amíg saját magától fel nem mond. A hr-es kapcsolattartóban sem lehet megbízni. A főnökséggel beszélik ki a te magánéleti és céges problémáidat. Szaladgál a csarnokban, pasizgat. De igazából nem érdekli a dolgozó problémája. A kollégák módszeresen kifaggatnak, előadják milyen jó fejek. Aztán ott rúgnak beléd ahol csak tudnak. Nagyon rosszindulatúak. Óvodás szinten vannak agyilag és viselkedésben is. Beszólogatnak az embernek az öltözőben. Köszönni nem tudnak. Már vidékről hordanak busszal munkaerőt mert budapesti nem is megy oda dolgozni.Legalábbis akinek van egy kis esze. Ennél rosszabb helyen még nem dolgoztam. Szerencsére találtam egy normálisabb helyet.
2018. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 carl badog ***** válasza:
7%
Jót röhögtem! Aki úgy megy egy új munkahelyre, hogy majd "ide nekem az oroszlánt is" az tényleg bekaphatja. Ahhoz, hogy kapjál, először adni kell! Ráadásul semmi konkrétum nincs a hsz.-ban
2019. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Szar hely. Tele gyökerekkel.


Nagy a munkaerőhiány, de azt is csak maguknak köszönhetik.



Mivel gyárról van szó, így főként agyhalottak mennek oda.

Így hát a konfliktusok garantáltak. Tisztelet a kivételnek.


A főnökökről nem is beszélve.


Szerencsére csak időszakos volt nekem is.

2019. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 carl badog ***** válasza:
Ezek szerint ti is csak maximum "sétapálcabejáratásra" készültetek.
2019. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 janóbaba válasza:
37%
Elolvastam a válaszokat, de érdemben egyik sem mondott semmit! Konkrétan ötödik éve dolgozom a Festoban és teljesen elégedett vagyok a körülményekkel. Persze itt is melózni kell, ami némelyeknek idegen. Tény, hogy lemaradt a cég egy kissé a bérversenyben, de most fokozatosan zárkózik a mezőnyhöz. A munkakörülmények európaiak, a társaság jó. De annak aki úgy gondolja, hogy majd a többiek dolgoznak helyette, ő pedig csak felveszi a fizetést, annak valóban nem ajánlom!
2019. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!