Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan hozzam ki a legtöbbet...

Hogyan hozzam ki a legtöbbet a szépségemből?

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, de okos, intelligens és szép is vagyok egyben. Ezt szeretném a lehető legjobban kihasználni, hogy nekem, és minél többeknek jó legyen.

Nem jutott eszembe olyan munkaterület, ahol mind a két tényező roppant fontos, így szívesen várom az ötleteket. :)

Köszönöm, és már várom a kötekedő kommenteket - dobjátok fel a hétfőm, kérlek! :)



2014. nov. 3. 19:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Jónéhány celeb szaladgál az országban, aki mondjuk szép, Te többet tudsz ennél..

Most komolyan, milyen választ vársz, amit el is fogadnál.

Tartok tőle, ami nekem eszembejutott sok sok példán keresztül, azt kifogásolnád, finoma fogalmazva: "hova gondolsz" jelzővel illetnéd.

2014. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%
Az intelligens emberek nem Gyk-n várják a megváltó életvezetési tanácsokat. Drágám. :)
2014. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mindenki maga erzi mit szeret. Altalaban az elet felkeszit valamire es azt az utat kell kovetned. Nagyon igenytelen iskolak vagy szulok elhanyagoljak a gyermekeik tanulasat es mire az felno nem igazan talalja meg azt amiben kitunhet. Az a szomorubb valosag.
2014. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

"Hogyan hozzam ki a legtöbbet a szépségemből?"


Az utcasarkon, ahol eddig is...

2014. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
Legyél űrhajós. Igy megkapod a mindenkinek kijáró 15 perc hírnevet mikor kifogy az oxigén, mert hogy vissza nem hozunk az biztos.
2014. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#2

Nem is életmegváltó ötleteket várok, hanem sima ötleteket


Mert amik eszembe jutottak, nem voltak megfelelők


például a szépségkirálynő: ott fontos mind a kettő, viszont ha valaki azon a területen debütál, azt kevéssé veszik komolyan a későbbiekben. Ezért vagyok tanácstalan..

2014. nov. 3. 19:40
 7/22 A kérdező kommentje:

Mókás látni, mennyire zavar valakit egy magabiztos ember, aki nem comme il faut:)

Ettől senki nem lesz kevesebb, ezt már Paulo Coelho is biztosan megmondta.

2014. nov. 3. 19:42
 8/22 anonim ***** válasza:

Paulo Coelho bölcsességeit én is szeretem :)

Hát akárhogy is nézzük, mégiscsak fontos a jó külső, megjelenés.

Én pl abból indulok ki,hogy egyetemen tanulok gazdaságtudományban menedzsernek és ahogy körülnézek a társaim között , nem feltétlen látom azt,hogy majd ki tudnak magukért állni,és sikeresebbek lesznek,mint egy jó külsővel rendelkező. Félre ne értsd, nem lenézem őket , de ha belegondolunk, egy jól kinéző embernek több önbizalma is lehet és akkor mindjárt másmilyen lesz a kiállása. Persze ezt a jó beszélőkével biztos lehet kompenzálni,de ha arról van szó,hogy számít -e a külső,akkor a válsz igen.


Szerintem ,ha amellett döntesz,hogy részt veszel szépségkirálynő versenyben ,akkor lehet,hogy nem fogják túl jó szemmel nézni az emberek a magabiztosságod a szépségről. Ez van,az emberek máshogy néznek azokra,akik tisztában vannak vele és még hangoztatják is.


Olyan munkakört nem hinném,hogy bárki is tudna írni,ami neked a legmegfelelőbb . Ezt neked kell tudni. Céltudatosság ez,nem más, meg az,hogy felismered ,miben vagy a legjobb. És ha ez megvan ,akkor ott jól jöhet az,hogy szép is vagy ,és élsz is vele.


18l

2014. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%

Szívem, az X-faktorba évente többezer olyan ember jelentkezik, aki biztos abban, hogy jó a hangja.

Aztán nevetségessé teszik magukat, és jól beégnek.

Pedig ők is magabiztosak voltak. :)


Intelligens vagy, biztos érted, mit akartam ezzel mondani...

2014. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
még se lehetsz annyira intelligens, ha gyk-n másoktól várod a megoldást.
2014. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!