Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te hogy szoktál viselkedni az...

Te hogy szoktál viselkedni az első munkanapodon?

Figyelt kérdés

Mit szoktál csinálni? Te szólitod meg az embereket vagy téged szólitanak meg elsőnek? Milyen benyomást probálsz kellteni? Ebédkor leűlsz a többiekhez? Cigi szűnetben csatlakozol odegenek beszélgetéséhez vagy ott állsz egyedűl? Mindenre kiváncsi vagyok! :-)

Sima alkalmazotti jogviszonyban érdekelne.

Köszönöm!


2016. febr. 21. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elég nyitott személyiség vagyok, bármilyen új társaságba kerülök be, elég hamar feltudok oldódni és csatlakozni tudok bármilyen beszélgetéshez. Én szoktam bemutatkozni, de azért nem esek túlzásba, csak Hellő, XY vagyok, új munkatárs. Bár sokszor a főnök, munkaadó vezet körbe és szól a többieknek, mi a szitu. Az első napon csendben végzem a kis dolgom, csendes megfigyelőként, ki milyen személyiség, mi a szerepe. Cigiszünetben természetesen velük együtt dohányzom, ebédnél is megkérdem leülhetek e melléjük és megteszem.:)
2016. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normál esetben bemutatnak, de ha mégsem, odamegyek mindenkihez (vagy legalább a közvetlen munkatársakhoz, első lépésként) és bemutatkozom. Az ilyen praktikus dolgokat, mint hogy hol lehet dohányozni, megkérdezem, és esetleg megkérdezem őket, mikor mennek ki, mert csatlakoznék.

Ebédnél természetesen odaülök hozzájuk. Persze megkérdem, van-e számomra hely. Úgyis bevonnak majd, hisz új vagy, ennélfogva érdekes, ha nem, akkor én csendben vagyok, nem erőltetem magam rájuk azért.

2016. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piriiiii ***** válasza:
Csendesen teszem a dolgomat, nem barátkozom. Ha velem barátkoznak és szimpatikus az illető, barátságos vagyok, amúgy nem annyira érdekel a többi.
2016. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Blade Bone ***** válasza:
Valamiért most a hét első napjára gondoltam. :D Hát új helyen, mint ahogy a meglévőn sem, nem szoktam odamenni senkihez, meghallgatom a napi teendőket aztán megyek a dolgomra, van mikor odajönnek hozzám dumálni, van mikor nem, de engem nem különösebben zavar.. Nem barátkozni megyek, hanem pénzt keresni, de ettől függetlenül pl ha összetesznek valakivel meló céljából, akkor azzal a személlyel igyekszem megtalálni a közös hangot, a többiekkel csak akkor foglalkozom, ha ők jönnek oda.
2016. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!