Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel, szakma és...

Érettségivel, szakma és tapasztalat nélkül hol tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Érettségi után nem mentem tovább tanulni ami hiba volt, egyéb okok miatt itthon ültem 2 évet és semmit tevéssel töltöttem az időm. Nem lustaságból, hanem komoly önértékelési zavarok miatt, konkrétan az utcára sem nagyon akartam kimenni. Most viszont itt vagyok 22 évesen és csak egy érettségim van, nem szeretnék tovább a szülőkön élősködni. Milyen munkát? illetve hol kereshetnék úgy hogy semmilyen tapasztalatom nincsen? Illetve van-e olyan képzés amit esti sulin érdemes megcsinálni munka mellett? Van olyan aki talált komoly nem megalázó (utcaseprő pl) munkát úgy hogy csak egy érettségije van?

2014. jún. 14. 11:11
 1/2 Nosco ***** válasza:
75%
Bolti dolgozó lehetsz. Árufeltöltő, pénztáros. Nem leszel halálra fizetve de legalább lesz valami pénzed.
2014. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Munkaügyi központnál vannak tanfoyamok minden évben,de alig lehet felénk bekerülni.

Vagy biztonsági őr,de már hosszabb a a képzés mint tavaly volt.

2014. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!