Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy létezik, hogy több mint...

Hogy létezik, hogy több mint 10 éves szakmai tapasztalattal nem kapok külföldi munkát az építőiparban?

Figyelt kérdés
Pedig 3 szakterületen is szépen és pontosan tudok dolgozni. Lehet azért, mert nincs idegennyelv tudásom?
2016. febr. 26. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
LoL
2016. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az is van, de bizobyhitvány nélkül. 3hónapja keresek melót 4 szakmával. Nem vagyok jó, na.
2016. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetetlen, mi fél éve keresünk nettó 1100 forintos órabérrel burkolót, szigetelőt, festőt, de nincs. Mindenki Ausztriában van, nincs egy árva szakmunkás. Sőt egy embert ki kéne rúgnunk mert lusta és béna is, de nem lehet mert nincs helyette más. Idegennyelv? na ne röhögtess.
2016. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as!


Pedig sok ember keres munkát, nem értem miért nem találsz.

2016. febr. 26. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem beszélsz semmilyen nyelven, akkor mit vársz a külföldi munkától? Ok., hogy van tapasztalatod, de ki venne fel, ha nem tudják elmondani neked mit kell csinálni a meloban? Tanulj meg alpszinten az nem egy nagy dolog és egyből több lehetőséged lesz.
2016. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Idegennyelv-tudás nélkül az adott országban nem tapasztalt munkás vagy, hanem analfabéta. Semmit nem érsz a tapasztalatoddal, ha nem tudják megértetni veled, mit kellene csinálnod. Ha tudsz csatlakozni egy kint dolgozó magyar brigádhoz, esetleg egy itthoni csapattal mész ki külföldre, akkor nem feltétlenül kell nyelvtudás: ott a főnök, ő tud (valamennyit) németül vagy angolul, megkapja a munkát, aztán nektek már elmagyarázza, ki mit csináljon. De önállóan nem tudsz úgy dolgozni, hogy azt sem tudod megkérdezni, hol a WC.
2016. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, ha magyarral mész, szinte garantál az átb_szás. Tudom, mert megtörtént velem is.

igen, a nyelv nélkül nehéz, szinte lehetetlen, ezt tapasztalom. Azért azt pedig nem venném olyan véresen komolyan, hogy semmit nem értenék meg amit csinálni kell, jah meg hogy analfabéta lennék. Látszik, hogy közöd sincs az építőiparhoz kedves utolsó hozzászóló. Sok meg úgy megy ki dolgozni, hogy beszél-beszél...de szakmai tudása meg semmi.

2016. febr. 26. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó és, hogy érted meg, hogy mikor kell menni dolgozni vagy, hogy hová? Tényleg nem értem miért nem vagy képes alapszinten megtanulni egy nyelvet. Legalábbis ha tényleg külföldön szeretnél dolgozni.
2016. febr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo. Persze sokan vannak akik kijonnek dolgozni, pl mosogatoi allasba nyelv nelkul Oda valoban nem feltetlenul szukseges a nyelv ismerete....de epitoiparban??
2016. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!