Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik megbízható külföldi...

Létezik megbízható külföldi munka ami nem átverés tapasztalat?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy átverés tapasztalat? Nem találkoztam még olyan munkával, aminek az lenne a neve, hogy átverés tapasztalat.
2016. febr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az adott orszag munkaügyi oldalàn jelentkezz magad. Interjúkat meg megoldod. Ha nem megy ez sem, ne is menj sehova, èletkèptdlen vagy. Több ezer ember megpldotta közvetítő nèlkül is.
2016. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg létezik, mert valahova elment külföldön dolgozni az a pár ezer ember aki elhagyta Magyarországot.
2016. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

meg ugye nem is csak ők, de a külföldi állampolgárok is dolgoznak valahol...:D


igen, nyelvtudás nélkül tökmind1, hova mész, úgyis átvágnak, senki nem jótékonysági szervezet.

én nem vagyok egy rosszindulatú ember, de ha vállalkozóként lenne egy olyan jelentkező, akivel simán aláíratok egy szerződést, miszerint napi 12 órát dolgozik önkéntes alapon, teljesen ingyen, mert nem érti a szerződés szövegét azon a nyelven, akkor miért is ne használjam ki? hülye lennék, ha kihagyom...:D

2016. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó a válaszokból mások tanulhatnak,az itteni vállalkozókat már ismerjük,sajnos
2016. febr. 15. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!