Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki közmunkás...

Van itt olyan aki közmunkás és bent van intézménybe?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ ki kérdezi és miért :D
2016. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak én kérdem és azért mert kiváncsi vagyok másnál hogy mennek a dolgok
2016. márc. 2. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pl?
2016. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arról, hogy az egész kiskapuk kijátszásával működik? úgy törvénytelen ahogy van? vagy melyik része érdekel? :D
2016. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én intézményben dolgozok és vannak nálunk. Hiába kér tőlük bármit az ember, nem úgy teszik meg, ahogy kell, elvárásaik vannak csak, a feszkót tudják csinálni. A főnök kiosztotta őket pár munkatársnak, így hozzá egyáltalán nem lehet menni segítségért...Pedig elvileg a tanultabb szériából valók. 1:0 a közmunkásoknak.
2016. máj. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: tanulot embertől mit vársz, hogy majd pitiz neked majdnem ingyen barom? hol élsz te szatyorban se**fej?
2016. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Berakják őket aztűán végezhetik az ügyintézők helyett a piszkos munkát,míg k el trécselnek az ügyféllel, meg kávézgatnak és még pitizzen is neked 5öske? Ja és nálunk a rosszabb fajták még a plusz pénzes melót is megcsináltatják velük, aztán persze ők s**rt se kapnak...hát el mehetsz a pi**ába, ha szerinted ezek után még szalutálniuk is kéne ezekhez...
2016. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!