Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki beteg akkor hányszor...

Ha valaki beteg akkor hányszor kell erről értesíteni a kollégákat?

Figyelt kérdés
Pl. ha egy hetes betegségről van szó, de mikor először szólsz, hogy beteg vagy még nem tudod, hogy hány napra ír ki az orvos vagy eleve nem tudod, hogy hány napig húzódik a betegség, akkor milyen gyakran kell szólni?
2016. márc. 8. 11:13
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A felettesedet kell értesíteni akkor, amikor munkaképtelenné válsz és akkor, amikor már tudod, hogy mikor leszel újra munkaképes.
2016. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Amikor megbetegszel, akkor beszólsz, hogy beteg vagy és nem jössz dolgozni.


2. Amikor az orvos közli, hogy több nap - egy hét várható, akkor beszólsz, hogy hosszabb ideig vagy beteg, nem tudsz jönni.


3. Amikor megkapod a táppénzes papírt, akkor azzal bemégy és elintézed a táppénzt.

2016. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ha beteg leszek akkor szólok, hogy bocs, beteg vagyok, ekkor és ekkor megyek az orvoshoz, lehetséges, hogy nem enged dolgozni (csak, hogy ne lepődjenek meg, ha nem jelenek meg a munkahelyemen). Aztán ha végeztem a dokinál akkor szólok, hogy nyugi van megyek, vagy közlöm, hogy mikor kell visszamennem az orvoshoz, értelem szerűen addig nem fogok dolgozni. Kontroll után megint szólok, hogy megyek /nem megyek.
2016. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szólsz, amikor beteg lettél és utána, amikor megtudod, hogy mikor mész legközelebb, ennyi.
2016. márc. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!