Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha jelentkezek egy állásra, s...

Ha jelentkezek egy állásra, s beadom a pályázatom (önéletrajz, motivációs levél), és ha nem vesznek fel, vagy nem akarnak, akkor illik értesíteni engem, hogy nem nyertem felvételt, vagy nem muszáj, nem kell elvárnom? Mi a hivatalos verzió?

Figyelt kérdés
Kicsit rosszul esik, hogy kiadom az életemet idegeneknek, és semmi visszajelzést nem kapok.

2016. febr. 6. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem nagyon van erre kapacitásuk. Persze, ez így nagyon személytelen, meg jó lenne, ha mindenkit kiértesítenének, de nem fognak.
2016. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illeni illik, de rendszerint nem teszik meg. Pont ez az idegtépő benne, az ember még vagy 2 hétig reménykedik, főleg a második kör után, közben már rég felvettek mást.
2016. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is sokszor keresek munkaerőt.

A "leggagyibb" munkára is több 100 ember jelentkezik.

Végig kell olvasnom, és amit jónak találok azt behívom személyes beszélgetésre, stb.


De sajnos nem tudok mindenkinek válaszolni, hogy nem sikerült, vagy hasonlók.

2016. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* van hogy nem sikerül
2016. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs rá hivatalos verzió, mert nincs rá törvény. A legtöbbször nem értesítenek, és általában le is kakilják, hogy ehhez mit szólnak a nem felvettek.
2016. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!