Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan jó arc a főnököm hogy...

Olyan jó arc a főnököm hogy mindenkit hazaküldött reggel "eligazítás után", nektek milyen a főnökötök? Szigorú? Engedékeny?

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem az összes főnököm rendes és jó fej...

Mondjuk így hazaengedni nem nagyon szokta, csak mondjuk szombati napokon, de ettől még nagyon rendesek...

Annyiban szigorú, hogy a határidőre legyek meg a munka, de ha csúszunk és előre szólunk akkor sem idegbeteg módjára kiabál, hogy "akkor is legyen kész", vagy hasonló...


23F

2016. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zgyzgy ***** válasza:

Azért kellett reggel bemenni, hogy hazaküldjenek?

Elmebaj.

Szerencsére nekem nincs főnököm.

2016. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: Értem

2: Bementünk, és akkor döntötte el hogy mindenki hazamehet mert nincs nagyon fontos munka, az "ügyeletes" megoldja. Keddtől lesz munka.

Gondolom azért nincs, mert vagy tanulsz vagy munkanélküli vagy.

2016. márc. 11. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

A kettes válaszoló lehet h vállalkozó, azért nincs főnöke

2016. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Volt sok sz-rarc főnököm, de mostani egy tündér :) Volt már olyan, hogy zárás után fél órával még nem végeztünk a munkával (ruhaboltban dolgozom, és karácsony előtt őrültek háza volt), és kijelentette, hogy márpedig most mindenki hazamegy, ő, meg még néhány ember úgyis nyitós műszakban van másnap, majd megoldják.

Másik, hogy ha kiakasztottak az emberek (leárazáskor mindenki pattog, hogy miért fogyott el ez vagy az, miért nincs az ő méretében, miért van sor a próbafülkénél, stb.), és látja rajtad, hogy egy picit feszültebb vagy, inkább elküld 10 percre kávézni/cigizni/lenyugodni, mint hogy megvárja, amíg elszakad a cérna, és nem megfelelően kezelsz egy vásárlót. Ha sima dolgozó lenne, lehetne a hónap dolgozója, szóval kiveszi a részét a munkából rendesen, nem csak utasítgat. Érezhetően motiváltabb a csapat, mint az eddigi munkahelyeimen volt.

2016. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne félj, majd valamikor ledolgoztatja.Lehet hogy holnap túlóráztatni fog.Gyanús nekem ez a nagy engedékenység.Az én főnököm ugyan olyan beképzelt, pökhendi, semmihez nem értő balf asz paraszt, amilyenek úgy általában a főnökök....Csak a dirigáláshoz ért, szakmai tudás nélkül persze, rajta kívül mindenki hülye.És szeret ugatni, mert megteheti...Persze mindenki utálja, lenézi, elmebetegnek nevezi a háta mögött.

Ezek azt hiszik, hogy csak a beosztottjaiknak van esetleg rossz véleményük róla és az nem számít, a beosztott "nem ember".De nagy tévedésben vannak, mert az ilyen főnök rossz híre megy és a cég hírnevét is rontja.Szóval maga alatt vágja az ilyen a fát.

2016. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Emberileg normális a főnök. Viszont azt nem szokta engedni, hogy elmenjünk hamarabb, még a szombati munkanapokon meg ünnepnapok előtt/környékén sem. Az a legrosszabb, amikor saját hibánkon kívül nem tudunk dolgozni, pl. áramszünet van, és mégis végig kell ülnünk a munkaidőt, de persze ezt nem fizetik ki, mert igazából nem dolgozunk, hiába voltunk bent. :( Legalább akkor engednének haza! De nem. Ott kell ülni a munkaidő végéig akkor is, ha nem tudunk dolgozni. Ez évente 3-4 alkalommal elő szokott fordulni.
2016. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!