Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek emiatt nem fognak...

Szerintetek emiatt nem fognak felvenni?

Figyelt kérdés

hétfőn lenne az első napom egy diákmunkán 8 órás műszakban.


A baj hogy az idióta gyámügy pont arra a napra rakta a tárgyalásomat is,emiatt hamarabb el kell mennem majd a munkából,és az irodai találkozó se fog beleférni így,amikor is regisztráltatás meg minden egyéb megtörténne.


Nagyon félek hogy ha már az első és legfontosabb nap így indítok,nem fognak alkalmazni.


Mindezt egy idióta fölösleges gyámügyes fäszkodás miatt.


Szerintetek?


hihetetlenül kell ez a meló.



2016. márc. 19. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a leendő munkaadódat, és meséld el neki amit nekünk. Ha valamire való, megérti, ha nem, keresel mást -persze, ha emiatt nem vennének fel. Mást nem tudsz csinálni.
2016. márc. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában jófejek azért..ha azt mondod, hogy komolyan akarsz dolgozni, és a jövőben rendszeresen ott leszel és nem fogsz korábban lelépni, akkor nem hiszem, hogy problémázni fognak. Mond meg nekik, hogy mi a helyzet. Annyit tudsz még esetleg csinálni (én anno ezt csináltam), hogy korábban elmentem pár órával, de aztán behoztam a kimaradást úgy, hogy néhány alkalommal 1 órával tovább maradtam...
2016. márc. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az emailt elküldtem,tényleg nem tudok mást tenni
2016. márc. 19. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!