Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol tudom jelenteni?

Hol tudom jelenteni?

Figyelt kérdés

A munkanélküli központ lesesz.ar, mint önálló álláskereső keresem a lehetőségeket hosszú ideje már . Néhány hónapja érdeklődtem, hogy nyelvtanfolyam indul e, legalább két különböző ügyintézőnél érdeklődtem, a válaszuk nem volt . A 3. a faliújságot javasolta, nézem meg ha ott nincs ki írva akkor nem tudnak segíteni . És ezt olvassátok el : http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelvt..


Az első válaszoló által beszúrt linkre gondolok .



2016. márc. 19. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit akarsz jelenteni?


A linkelt oldalt olvasva, nem lehet hogy kicsit nem időszerű már?

"Az első képzéseink 2013. január 26-án elindultak és ezt követően folyamatosan kerülnek fel az új tanfolyamok a projektiroda oldalára. Képzési kínálatunk 2014 augusztus 31-ig megtaláható lesz a projektben."


Ez két éve volt. Az a legfrissebb és élő képzési lehetőség, ami a munkaügyi központban ki van függesztve. A neten talált több éves cikkek nem érnek sokat.

2016. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Két éve is ugyanezt mondták . Mit akarok jelenteni, azt, hogy ilyen lehetőségek vannak és mint munkanélküli nem tudok róla .
2016. márc. 19. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam már hasonló dolgokat.

Bementem, és nincs munka. Menjek legközelebb időpontra, pecsétért, hátha addig lesz. Kérdeztem, valami közcélú..egyéb?? Nincs, de hátha lesz. S mint utólag kiderült, volt, csak lusták voltak dolgozni.

2016. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányom is hasonlóan járt. Szeretett volna elvégezni egy gépíró tanfolyamot. Amikor bement, azt mondták, még nem indul. Egy hét múlva pedig már " Sajnos, betelt a keret."
2016. márc. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!