Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy nagyon közeli ismerősöm...

Egy nagyon közeli ismerősöm nem ad életjelet magáról. Mikor kell/lehet jelenteni valahol?

Figyelt kérdés

2 napja rossz hangulatban váltunk el egymástól. Ő egészségügyileg nagyon rosszul volt már napok óta de semmi áron nem akart orvost. A fájdalomcsillapítókból 4-5szörös adagokat szedett és úgy is nagyon fájt a hasa. Gyakorlatilag nem tudott felülni az ágyban csak kínszevedésekkel. Aggódtam érte, de dühös is volt voltam hogy nem akar orvosi segítséget. Nem rokonom, de már hónapok óta én tartottam el mert elvesztette a családját és senkije nem volt akire számíthatott rajtam kívül.


Egészségügyileg túl rosszul volt hogy szóba jöhessen hogy elutazik és nincs is hova utaznia.

Sajnos öngyilkossági kísérlete már volt pár éve és gyógyszerfüggőséget is állapítottak meg nála.


Egyetlen megbizható közös ismerősünk van, és ő sem éri el őt telefonon. Ki van kapcsolva. A vezetékest sem veszi fel. Tegnap és ma sem nyitott ajtót többszöri csengetés után. Fényeket nem látni a lakásban.


Tanácstalan vagyok, hogy ilyenkor mi a teendő? Sajnos reálisnak érzem az esélyét hogy nagy mennyiségű nyugtatót beszedett. És attól is félek hogy a súlyos hasfájásának komoly oka volt és nagy baj van már és nem is tud esetleg segítséget kérni.



Mikor kell rendőrségnek szólni?


2016. márc. 9. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
MOST!
2016. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Ez komolynak hangzik. Én is most rögtön hívnék segítséget.
2016. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy előttem is írták: most!

Reméljük még nem késő...

2016. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
62%
Mentálisan és fizikálisan beteg embert már 24 óra múlva keresnek, velük nem várják meg a 48 órát..
2016. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Léptél valamit?
2016. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tegnap értesítettem a rendőrséget. Kijöttek, úgy mérlegeltek hogy nem törnek be, hanem ma még kutakodnak hátha valamelyik kórházban van, vagy elutazott... Mondták majd keresni fognak engem. Eddig nem hívtak.

Rossz ez mert ha a lakásban van, akkor már nagy baj van, mert továbbra sincs mozgásnak jele, de a hatóság úgy döntött nem indokolt betörni.

2016. márc. 11. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!