Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan Szerrezek pénzt 14 évesen?

Hogyan Szerrezek pénzt 14 évesen?

Figyelt kérdés
Mert gyűjteni akarok pénzt hogy meg vegyem azt ami kell akármit elvállalnák csak hogy hogyan szerezzek pénzt?

2016. márc. 22. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha megteheted lakóhelyedhez mértan.Ha van kedved hozzá,vannak megunt dolgaid? Játékok stb.Eladhatod bolhapiacon pl-ul,vagy ha van gyümölcsös otthon,azt is lehetne árulni a piacon,vagy háznál.Vagy nyáron amikor a szezon van,gyümi szedés!:-)
2016. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
úgy, ahogy a többi 14 éves.... Kérj a szüleidtől, nagyszüleidtől.
2016. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fiu vagy vagy lany ?
2016. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
A 2.válaszolónak szól:Miért kell,ilyen módon válaszolni,arra a kérdésre,amit jóindulatúan megkérdez valaki..? Tanácsot kért,nem ilyen" minőségű választ várt.Ha nem is a te gyerekedről van szó,attól még segíthetsz nem.
2016. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és köszi a válaszokat és ezzel az a baj hogy nincs semmim amit el tudnák adni meg ugy akarok élni hogy nem anyu tart el
2016. márc. 22. 11:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Fiukent olyasmiket lehet foleg probalni hogy pakolaszas, kertimunkak (kertvaros/faluhelyen laksz vagy varosban?), kornyeken segitseg felajanlasa a szomszedoknak (gazolas, kocsimosas, haztaji, hazkoruli vagy akar hazi munkak), ujsagkihordas, kutyasetaltatas... Ilyen apromunkakat van eselyed talalni kis zsebpenzre.
2016. márc. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is 14 éves vagyok.:) Szeretnék én is, de nem lehet... Mivel itt max kutyasétáltatás, és öregeknek felolvasás van..:D De kiskorút még ezzel nem bíznak meg, tehát kb ennyit a lehetőségekről. Még várj egy évet, aztán mehetsz nyáron dolgozni! ;D Én is már csak arra várok...


14/L

2016. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
53%
16 éves kortól már lehet dolgozni rendesen. Iskola mellett nagyon jó jön. 14 éves? Hááát... Mondjuk ha van ismerősöd a vendéglátásban (balatoni) ((ha egyáltalán közel laksz hozzá)) akkor úgy lehet keresni elég szép pénzeket. Meg hát vannak olyan munkák amit 14 éves is csinálhat (persze ha elvégezted az általánost)
2016. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nem dolgozhatsz, és én nem nagyon hiszem, hogy komolyabb összegeket össze lehet szedni kutyasétáltatással, persze próba szerencse. Vagy várnod kell 2 évet, ha van nélkülözhető holmid azt a neten esetleg el tudod adni.
2016. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kutyasétáltatás mellett esetleg még a fűnyírást tudom ajánlani, egy haverom már régóta csinálja, jó azzal se fizetnek milliókat, de legalább egy lehetőség.

Mondjuk ha nincs fűnyíró gépetek, akkor be kell szerezned egyet...

2016. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!