Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki, hogy 28 évesen még...

Ciki, hogy 28 évesen még sosem dolgoztam és még mindig otthon lakom?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 16:20
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miért.
2016. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Egyetemen tanulok, de levelezőin. Ja és fiú vagyok, bár nem tudom, hogy az mennyire lényeges szempont.
2016. jan. 4. 16:24
 3/43 anonim ***** válasza:
73%
Ha neked és a szüleidnek így jó, akkor tök mindegy más mit gondol.
2016. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
60%
Második vagyok, amúgy én 24 évesen nappalin tanulok, még sosem dolgoztam és nem tartom cikinek. Viszont engem nem szolgálnak ki, mindent magamnak csinálok és bűntudatom van, mert a szüleimet kicsit zavarja és nem állunk olyan jól.
2016. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
10%
eléggé.
2016. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
74%
És meddig akarsz "egyetemista" lenni?
2016. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 GooseBumps válasza:
100%

Manapság elég sokaknak probléma melót találni pályakezdőként, vagy úgy egyáltalán a szakmájukon belül elhelyezkedni. Persze ez nagyon sok mindenen múlik, nem sokat írtál a szituról, úgyhogy nehéz megítélni. Cikinek akkor ciki, ha nem is próbálkozol. De ha próbálkozol, csak nem megy, akkor valszeg nem a Te sarad... de azért ne ezzel csajozz. :D

Amúgy annyit tudok tanácsolni, hogy próbáld meg kihasználni az idődet és olyasmit csinálni, amire van lehetőséged. Pl. ha beszélsz idegennyelveket, EU-n belül van EVS nevű nemzetközi önkéntes program 30 év alattiaknak, meg számos ehhez hasonló program amiben részt vehetsz, véglegesen nem oldja meg a problémát de legalább csinálsz valamit, tanulsz közben és tapasztalatokat is szerzel. Ha nem beszélsz idegennyelvet akkor javaslom feküdj rá a szabadidődben. Lényeg, hogy tűzz ki valamilyen célokat, és kezdj el kis lépésekben tenni értük.

2016. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%
10 éve jársz egyetemre, soha életedben még nyáron, vagy most a levelező mellett sem melóztál? Szerintem ciki, én nem kezdenék veled.
2016. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
64%

28 évesen soha nem dolgoztál? Még nyáron sem? Levelező mellett sem? Ennyi évig tanulsz, csak remélem, hogy ez nem az első diplomád, mert ez már nagyon ciki.

Az én fiam 24 évesen tanul, és dolgozik.

2016. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
95%

Az otthon lakás még nem feltétlenül gáz, az már jóval inkább, hogy 28 évesen nem dolgoztál még sosem.


Ennyi idősen jócskán illene már valami munkát szerezni (levelező mellett pláne), nem szüleiden lógni, elvárni őket, hogy még mindig ők tartsanak el... :(

2016. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!