Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy legyen egy...

Miért van az, hogy legyen egy ember akármilyen ronda előbb utóbb lesz párja, csak miért van az, hogy épp én rám nem néz egy lány sem vonzó lényként?

Figyelt kérdés
MIndegy milyen ronda lányt vagy fiút nézek, mindnek van párja, tényleg sok olyan lányt ismerek, akiről nem is gondolnám, hogy lett volna már párja, mert olyan ronda vagy olyan utálatos a jelleme és mégis! Aztán fiúban is láttam már rondát meg fogatlant párral. Nem értem akkor nekem miért nem jön össze! Azt tudom, hogy nagy az orrom és emiatt csúnya az arcszerkezetem, már sok lány mondta, de ha más ronda teremtménynek is van párja, akkor én miért nem kellek egynek sem?!
2014. febr. 4. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert mindenki megtalálja a hozzá illőt,csak idő kérdése .
2014. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
határozott vagy vagy igazi lúzer?
2014. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 csokismuffinn válasza:
en is rengeteg ilyet latok,es nagyon zavaro! mondjuk tobben is avval a cellal ismerkednek meg velem hogy jarjanak vagy kavarjanak velem,de nem akarom oket atb*szni,nincs rajuk szuksegem:)nekem igy is jo,hogy nincs pasim,bulikon igy nagyon jol tudok ismerkedni:>probald te is elvezni a helyzeted,ne csak panaszkodj!:D
2014. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert balf..ék vagy, nem akinézetedtől leszel vonzó
2014. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hid el ien emberböl van min 1 de attol menekülsz
2014. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!