Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Plázában ciki megkérdezni egy...

Plázában ciki megkérdezni egy takarítót vagy egy biztonsági ort arrol hogy van e itt a plázában valami munkalehetőség?

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha felmész a pláza weboldalára ott megtalálod hogy vannak-e munkalehetőségek
2016. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogják tudni.
2016. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Cikinek nem ciki, de fura, mert az esetek többségében fogalmuk sincs, hogy a főnnökség akar-e vkit felvenni, kiv. ha aznap rúgtak ki az ő munkakörükből vkit... azt meg pláne nem, hogy a franctudja milyen boltba keresnek-e eladót. Én pl. standnál dolgoztam, hozzám vmi csaj jött oda, hogy takarítóállás van-e... cikinek nem ciki, de én ezt honnan tudjam? Nekem az volt a dolgom, hogy eladjam a standnál a cuccokat...

attól, hogy folyamatosan járkálnak a plázában, nem fogják minden boltról tudni, keresnek-e vkit, max. a saját területükön, vagy ott sem.


Ha takarító szeretnél lenni, akkor talán érdemes a takarítókat kérdezni stb. De ha inkább bolti eladó, akkor egyesével végigjárni a boltokat, hogy van-e kirakva vmi cetli, hogy keresnek eladót, ha meg nem, akkor bemenni és megkérdezni személyesen.

2016. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Plázákban rengeteg bolt kirakatban ott szokott lenni, hogy eladót keresnek.
2016. márc. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!