Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, melyiket...

Mit csináljak, melyiket válasszam? Tanulás tovább vagy munkalehetőség és szórakozás?

Figyelt kérdés
18évesem kezdtem el a vendéglátásban dolgozni.Voltam felszolgáló,barista,most pedig lassan 2éve mixerkedem egy bárban! :) Nagyon szeretem,de szeretnék tanulni is még(22éves lány vagyok).Szerettem volna elkezdeni egy szakács képzést itthon 1/2éves max..mar kitaláltam minden rendben volt erre tegnap kaptam egy lehetőséget Dél-Olaszországban egy bárban mixerkedni.Aprilistol kellenek :) Nagyon agyalok,hogy a tanulás vagy ez az "alommelo" legyen most az első,mert ha elkezdem a sulit 1vagy több évig innen nem tudok elmenni,de a tanulás is fontos lenne :) Boldog gondolkodás ez persze,de mégsem tudok dönteni.... Kérlek indokoljatok meg a döntést :) Koszonom:)

2016. febr. 19. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni később is bőségesen ráérsz, azért a szakács képzés pont nem az, amivel kapkodnak utánad. Túlreagálod nagyon ezt a tanulósdit, ma sokkal többet ér a szakmai tapasztalat meg a munkatapasztalat ezen a téren, mint holmi papír.
2016. febr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem kell a pénz akkor elszórakozhatsz a tanulással de akkor viszont elszalasztottál egy jó lehetőséget.gondolom ezzel a mixerkedéssel is jóbban lehet keresni külföldön mint itthon,akkor meg minek szakácskodni??
2016. febr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj ki,egzisztenciát teremthetsz vele,tanulni később is tudsz.

Viszont,ha ezt elszalasztod,lehet örökké bánni fogod!

2016. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így érzem,igazatok van. :) Az egyetlen félelmem,hogy a mixerkedés nem tart örökké...,és 40évesen anyukaként már ki tudja mit fogok dolgozni,de ennyire nem akarok előre szaladni,próbálok laza lenni,csak ezért szerettem volna tanulni még valamit :)
2016. febr. 19. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:
22 éves vagy könyörgöm, ezt meg, ha megunod vagy nem jön be, hazamész akkor 1 év múlva. Vagy 2. Semivel se másabb a 24, mint a 22.
2016. febr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!