Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok erről? Most...

Mit gondoltok erről? Most komolyan bezárhatnak?

Figyelt kérdés

Másik helyen vagyok és érdekes a rendszer! AMőgy jó ott lenni, de a wc-hez csak 2-3 embernek van kulcsa. Nyitva van, mert így egyszerűbb, viszont mindig van olyan aki csak azért is bezárja. De nem is ez a legrosszabb, hanem az, hogy a helység kialakitása miatt nem látni, hogy van-e bent valaki. Emiatt ma majdnem bezártak. Pár mp-n mlt az egész! Azóta RETTEGEK wcre menni ott, pedig sajnos nekem az ott eltöltött idő alatt 3-4x is kell(het).

Mit csináljak? A kulcsot nem adják oda, max annyi időre, ha épp zárva van akkor ki tudja nyitni az ember, de utána rögtön vissza is kell adni, nem értem mitől félnek ennyire. Így még azt se tudom csinálni, hogy elhozom és lemásoltatom:S

Mi a francot csináljak? Villany hiába ég, szarnak rá! ÉS még valami, lehet, hogy ez sokaknak most viccesen hangzik, de nekem ez nagyon is komoly! Rettegek attól, hogy bezárhatnak, ottragodok stb, tuti hogy pánikrohamom lenne, kiabálnék stb, de őszintén szólva nem sokat érnék vele, a falak vastagok és a WC is a legeldugottabb helyen van:S Telefon se lehet az embernél munkaidő alatt. Mit találjak ki ?:S


2016. márc. 31. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha bemész támaszd meg az ajtót valamivel. Lehet kellemetlen ha résnyire nyitva van az ajtó de így biztos nem zárnak be. Esetleg egy lapra írd rá, hogy foglalt és mikor bemész tedd az ajtóra :)

Ezt tenném én legalábbis..

Sok sikert

2016. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kitalálhatnátok egy jelzést, ami a foglalt wc-re utal. Akár a legkézenfekvőbb: tábla/cetli, ráírva: "Épp f..sok." ... Na jó a szöveg lehet más.


Amúgy meg örülj neki, bezárnak, szépen tudsz legálisan lógni.

2016. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szolj egy kollegadnak, hogy elmentem WCre, ha 10 percen belül nem jövök ments meg. Vagy legyen nalad mobil, hogy tudj segitseget hivni.
2016. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!