Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti dolgoztatok már olyan...

Ti dolgoztatok már olyan helyen, ahol szavazáskor a kollégák mindenáron tudni akarták, hogy ki kire voksol?

Figyelt kérdés
Sose értettem, mire jó az ilyen. Mindenkinek a magánügye. Azt meg végképp gyerekesnek tartom, hogy ha mondjuk az uralmon lévő párt hoz egy hátrányos rendeletet vagy változtatást, akkor csesztetni kezdik azt a kollégát, aki rájuk szavazott, rajtuk töltik ki a dühüket.
2016. ápr. 3. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam hivatalban karbantartóként, ha tudták volna, hogy Jobbikos vagyok és nem fideszes kirúgnak a p**sába :D
2016. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És ha leszarom az egészet azzal mivan?xDDD

És egyáltalán nem érdekel ez az egész szavazás? :D

2016. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2: akkor te fidesz szavazó vagy, ez ilyen egyszerű :D tudod, aki nem szavaz, az is szavaz sajnos ez van
2016. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmondanám nekik hogy, amiben élünk az egyáltalán nem demokrácia és nagyon naivak hogy, elmenek szavazni.Mert a legazdagab emberek fele politikus és itt nem a hivatalos listárol beszélek.Szavazni elmehet de ö róla tudni fogják hol lakik mennyi pénze van de akit megválaztot az lophat csalhat amennyit akkar következménye nem lesz.De jó volt miniszter még mindig politizál mintha nem történt volna semmi.
2017. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!