Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szexuális zaklatás vagy csak...

Szexuális zaklatás vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
Ha a munkahelyen véletlenül sokszor hozzám ér egy férfi, túl közel jön el hozzám, vagy bedug valamit az ujjaim közé és elkezdi húzogatni vagy úgy kínál valamivel: gyere kapd be.....
2016. ápr. 9. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Bedug valamit?? Nagyon el vagy tévedve.
2016. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Jó pasi?
2016. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én annak gondolom. Jó nagy tuskó lehet!....😠
2016. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Tipikus férfi.Azt hiszi, ő a Jani.Rajta kívül biztos van ott más férfi is, aki iránt elkezdhetnél érdeklődni.Majd abba hagyja, vagy jobban rád hajt.Én nem csipem ezt a pimasz viselkedést.Ez csak célzás, nem szexuális zaklatás.Felhívás "keringőre".
2016. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves első, nem értelek....

2. Az hogy hogy néz ki, mit befolyásol?

2016. ápr. 9. 20:23
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igen, de volt olyan, h elvett tőlem munkát...mondván, akkor lesz majd időm elgondolkozni, h ez miért történik...
2016. ápr. 9. 20:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én kitennék az asztalra olyan képet, amin a barátommal mosolygok.Nem fogadnék el tőle semmit.Leejteném a földre és a szemétbe dobnám, amivel kínálgat.Vagy szólnék neki, hogy biztosan szemüveget kéne hordania mert nem lát, hogy neked jött.Hát ez már kezd zaklatás lenni , de még nem annyira az.Biztos leégetném a többiek előtt, hogy kitudodjon mit művel veled.
2016. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A nőkkel való ismerkedés ezen módja igen gyakori,mert a sikerrátája magas. Az hogy éppen kifogott egy erre nem vevő női egyedet az már pech a részéről. Ha nem mondod meg kerek perec keményen izomból arcba hogy fejezze be , akkor azt bíztatásnak veszi mert az ő szemében csak kéreted magad.
2016. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Mondd neki hogy vegye el a munkát, és kap egy kis jutalmat érte, másnap pedig vigyél neki mondjuk egy kis csokit.

Ezzel szívasd meg.

2016. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ha a munkahelyen véletlenül sokszor hozzám ér egy férfi"

Ez lehetetlen, nem sexuális zaklatás.

2016. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!