Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szexuális zaklatásnak minősül?

Szexuális zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés
Egy konyhán dolgozom,a főnökömmel el kellett mennem bevásárolni.A kocsiban fogdosta a combomat és nagy nehezen abbahagyta,amikor szóltam,hogy hagyja abba. Olyanokat mond,hogy szívesen belecsókolna a nyakamba meg puszilgatna meg cirógatna.Azt mondja szerinte a szexben nincs korhatár és rámmászna,ha hagynám és kérdezgette,hogy akarom-e...Meg,hogy én tetszek neki és szeret engem.Ő 75 körül van,én meg csak 21..Nem mertem semmit mondani a kocsiban,mert attól féltem,hogy 120 km-re otthonról kirak az út szélén a kocsiból...Várjak még vagy lépjek valamit?Munkaügy által lettem kiközvetítve nemrég.

2016. márc. 28. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen ez az.
2016. márc. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Lassan csak vége lesz a tavaszi szünetnek...
2016. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Örülök neki,hogy ezt nem veszed komolyan,de így van.
2016. márc. 28. 13:58
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez szexuális zaklatás. Kerüld el azt, hogy kettesben légy vele. Ha még egyszer próbálkozik, nagyon határozottan utasítsd vissza a közeledését, ne légy félreérthető! Esetleg célozhatsz a barátodra (akkor is, ha nincs).
2016. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Diktafon a zsebedbe, felveszed, aztán mehetsz a rendőrségre feljelentést tenni.
2016. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,igyekszem mindig a lehető legmesszebb kerülni tőle.Azt mondja ne féljek tőle,mert annál rosszabb...Ahol dolgozom hely,kocsma is egyben,így néha pultoznom kell és folyamatosan bemászkál valami miatt a pult mögé,én meg nem győzöm kerülni,de néha direkt is "nekem jön" vagy megfogja a karomat.Ha elrántom,akkor még megkérdezi,hogy miért?
2016. márc. 28. 14:05
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tudok hangfelvételt készíteni,akkor is fognak nekem hinni,vagy nehezebb a dolgom?
2016. márc. 28. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván bemondásra sokkal kevesebb az esélye, ezért kéne a kamera, hang felvétel, valamivel bizonyítani is kéne az állítást.
2016. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
lépj le. Nekem is volt egy ilyen főnököm. A perverz 75 éveseket nem lehet leállítani. Mit érsz azzal, ha feljelented? A munkahelyed ígyis-úgyis elveszíted, és csak magadnak okozol kellemetlenséget. Maximum nyersz egy pár hét fizetett szenvedést. Keress új munkát, és mondj fel, ha találtál valamit.
2016. márc. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!