Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol találhatok segédanyagot...

Hol találhatok segédanyagot az éves beszámolóhoz?

Figyelt kérdés
Rendszergazda vagyok egy közintézményben, ez az első munkahelyem, és a főnök megkért, hogy ne felejtsek el majd éves beszámolót készíteni. A neten rákerestem, de semmi eredményt nem találtam. Miről kell beszámolnia egy rendszergazdának? Milyen formátumban? Kérem, akinek van bármi elképzelése vagy ötlete, az írja meg nyugodtan, mert a semminél az is több. Sajnos nekem semmi ötletem, semmi elképzelésem sincs. Köszönöm előre is!

2016. ápr. 15. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem! írj statisztikát, mármint hany gép ment tönkre,hányat lehetett megszerelni,mi bajuk volt (persze nem egyesével részletezve), hányan szokták használni a gépeket, mire, mit lehetne a jövőben fejleszteni...
2016. ápr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dolgoztam rendszergazda mellett szintén közintézményben, általában röviden lediktálta ezt a beszámolót megsem közelítette a valóságot, nagyrészt nők dolgoznak nálatok is gondolom konkrétan az sincs, aki bele kössön, mert fogalma sincs mi az az informatika :D

Első leírta, de szerintem is írd le nagyjából a nagyobb történéseket, és a napi dolgodról is egy rövid összefoglalót, pl: szerver és gép park karbantartása stb.stb. esetleg vettetek új gépeket vagy bármi felijesztés zajlott azt írd bele, ha informatikai hablattyal megspékeled még lehet kevésbé figyelnek oda a tartalmára mert fogalmuk se lesz miről is van szó :D

2016. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. nehogy valaki félre értse nem nézem le ilyen szinten a nőket, most mondhatnám, hogy én még egy rántottát se tudok megcsinálni vagy maradjunk az irodai munkánál sose tudtam több dolgot a fejemben tartani, de ugyan így tapasztalom, hogy a nők 98% nem ért az ilyesmihez és ráadásul nem is érdekli, miközben napi 8 órát előtte ül a munkahelyen, mikor megkérdezte a kolléganőm, hogy a monitorról hogy menti le a cuccait azért jókat röhögtem :D
2016. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!