Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mi az üzenete...

Szerintetek mi az üzenete annak a munkahelyi kommunikációnak ha a főnökség nem közöl információkat?

Figyelt kérdés
Olyan információkat, amik amúgy fontosak lennének a munka szempontjából, nem elsődlegesen fontos, de sok ilyen apróság van, amit elfelejtenek közölni.
2016. ápr. 15. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Ők maguk sincsenek tisztában ezekkel az információkkal, mert dolgozni nem tudnak, csak a rabszolgákat hajtani. Termelőüzemekben a középvezetés szintjén gyakori az ilyen.

2. El tudnák mondani ezeket, csak épp senki nem ér rá. Vagy azért, mert a menedzsment létszáma is kisebb, mint lennie kellene és több munka jut egy emberre, mint amennyit el tud végezni, vagy azért, mert senkit sem érdekel a tényleges munka, csak a smúzolás, jófejkedés és a névtáblás-légkondis iroda megtartása mindenáron.

3. Olyan szintű a fejetlenség, hogy senki nem tudja, melyik feladat kire tartozik, kinek miről kell gondoskodnia, illetve az elvárások, utasítások, normák napról napra változnak, így mire valamelyik nagy- vagy kisfőnök nagy nehezen rájönne egy utasítás pontos jelentésére, az már rég érvényét vesztette.

2016. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én ilyet még egyik munkahelyemen sem tapasztaltam, eleinte azt hittem meggondolták magukat, nem is engem akarnak, direkt csinálják. De akkor ez lehet nem konkrétan nekem szól.

2016. ápr. 15. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez van, de nálunk a dolgozók semmibe vétele, valamint a nulla szinten lévő menedzsment-tudás az oka.
2016. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen helyen mondtam fel legutóbb.


Nem nagy jövőt jósolok egy ilyen cégnek...

2016. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben vagyok, így az okok lehetnek:

1, a "főnök" inkompetens, más irányítja az egész kócerájt;

2, nem tudja, hogy mi a lényeges, mi a lényegtelen;

3, a főnök elfelejti, hogy mit mondott-, nem mondott el (tehát olyanra emlékszik, hogy ő azt elmondta, de valójában csak az agyában lett még csak megszülve);

4, a "kedves" szakmai tanácsadói teletömik mindenféle agyamentséggel az agyát, félrevezetik, így elvész a lényeges dolgok közt.

5, esetleg még van benne egy nagy fokú megfelelési kényszer önmaga felé, de ez annyira félremegy, hogy mindent elbaltázik.

Még legalább 10 másik oka lehet...

2016. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 vagyok: ha esetleg egy ember felé irányul ez, akkor tuti, hogy ki áll a szénája, csak nincs tökös ember, hogy ezt közölje is vele.
2016. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség hogy valakinek ki áll a szénája.


Inkább csak idióták a vezetők. Ennyi.

2016. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!