Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudok gyerekekre vigyázni?

Nem tudok gyerekekre vigyázni?

Figyelt kérdés
Egyszer vigyáztam ismerős gyerekeire, nem kicsik, ovistól alsósig vannak, 3-an. De annyira nem tudok mit kezdeni velük, mondani nekik hogy na most fogmosás, most lefekvés stb. Jó gyerekek nincs velük gond csak én nem tudok velük ellenni. Most újra kellett volna mennem de nem vállaltam :/
2016. ápr. 16. 19:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja a kérdés, hogyan tudnék lazább lenni, az emberekkel is nehezen találom fel magam?
2016. ápr. 16. 19:49
 2/5 anonim válasza:
én pedig annyi mindent tudok velük:O lány vagy fiu vagy? szoktal nezni filmeket?D:
2016. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Az ok hogy megnézünk egy filmet együtt, vagy társasozunk, ezekkel nincs gond. De ha van velem másik felnőtt, akkor lazább tudok lenni sokkal. Unalmasnak tartom magam amúgy.
2016. ápr. 16. 20:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem voltam mindig ilyen, az ellenkezője voltam, beszédes, mozgékony, kalandvágyó. Kicsit azt hiszem kiégtem a munkában idővel és magamba fordultam. Mindig azt hiszem hogy akármit csinálok az rossz.
2016. ápr. 16. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
En is vigyazzam mar többször gyerekekre. Elöször tökre feltem, hogy unni fognak, de azert ra lehet erezni. A szülökkel meg kell beszelni, hogy mikor menjenek aludni, akkor igenis rajuk kell szolni hatalmi szoval. :) Amugy nekik ez nyilvan nem ujdonsag. Nekem az jött be, hogy nem csak vigyaztam rajuk, hanem aktivan resztvettem a jatekban. A gyerekek altalaban eleg öszintek, megmondjak ha nem tetszik valami, ha uncsi. Lehrt, hogy szerinted gaz amit csinaltok, ök meg tökre elvezik.(Pl. mikor masfel oran az kellett csiklandozni az unokahugomat. En mar majd lelöttem magam, szerinte meg tök jo jatek volt) Figyelj a visszajelzesekre, beszelj velük, kerdezd meg mit jatsszunk ( ez mondjuk ketelü fegyver, mert sokszor nem tudnak dönteni. Ilyenkor jo ha olyan formaban kerdezed, hogy jatsszunk Ki nevet a vegent, vagy inkabb Monopolyt), legyel benne a hülyeskedesben ( nyilvan azert mindent nem) es probald meg te is elvezni a jatekot, meg az együtt töltött idöt. Nekem ez igy bevalt.
2016. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!