Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan szerezzek ilyenkor...

Honnan szerezzek ilyenkor orvosi igazolást?

Figyelt kérdés

Ma reggel úgy keltem fel, hogy 38,2 fokos lázam volt, remegtem, fájt mindenem. Felhívtam a főnökömet, hogy rosszul érzem magam, nem tudok bemenni. Ő javasolta, hogy menjek el orvoshoz igazolásért, mert csak így jár a táppénz.


A körzeti orvosom nem rendel ma már, az ügyeletes orvos pedig nem ad ki táppénzes papírt. Hétfőre valószínűleg meggyógyulok, akkor meg már nem hiszem, hogy visszamenőleg ad ki igazolást az orvosom.


Ilyen helyzetben mi a teendő?



2016. ápr. 22. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így már én is jártam. Az ügyeleten adtak leletet, azzal elmentem utána a háziorvosomhoz és ő adott táppénzes papírt péntekre.
2016. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján a papír alapján, amit az ügyeleten adnak, a háziorvos is kiállítja. Csak ha jól tudom, ezt az ügyeleten jelezni kell, mert az oep felé le kell dokumentálniuk.
2016. ápr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remek, köszönöm szépen a válaszokat!
2016. ápr. 22. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!