Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkatársként hogy próbálsz...

Új munkatársként hogy próbálsz be illeszkedni az első munkanapodon? Mindenkinek a kedvébe jársz meg teszed mit kér? Vagy nem hagyod magadat ugráltatni és kiállsz magadért hogy fogadjanak el olyannak amilyen vagy?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell az első napon ilyeneken agyalni. Arra figyelj, hogy normálisan szólj, válaszolj. Figyelj oda arra amit mutatnak. A kollégákkal a viszony úgy is idővel ki fog alakulni.
2016. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én alapból olyan vagyok, hogy nem nyalom senki s*ggét. Ha épp kávét főzök és olyanom van, akkor megkérdezem a többieket, hogy kérnek-e(alapból mindenki önkiszolgáló). Ha viszek be sütit azt se azért, hogy bevágódjak. Vagy pl találkozok olyannal akit kedvelek, akkor azt se nyalásból kínálom meg a sütiből, hanem mert szeretném, ha megkóstolná meg pusztán szeretetből(imádom a kollégáim durván 90%-át, szinte már szerelmes vagyok beléjük :D ).


Meg attól is függ, hogy hogyan kérnek meg. Nálunk szerencsére emberként bánnak a dolgozókkal és nem dirigálásból kell ezt-azt megcsinálni, hanem megkérnek normálisan.


Ha nem ilyen helyen vagy, akkor se hagyd magad rögtön az első nap kihasználni, mert rákapnak és mindent veled akarnak megcsináltatni és bekerülsz egy olyan ördögi körbe, ahonnan nincs kiút.

Legyél kedves mindenkivel, aztán később úgyis ki fog derülni, hogy kinek nem vagy szimpatikus és utána azokkal meg már nem kell törődni. Meg az első napok arról szólnak, hogy megszokd a helyi sajátosságokat. A kollégák a legkevesebb.

2016. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

elvégzem a munkát, amit rám bíz a felettesem.


Nem járok senkinek sem a kedvében, dolgozni járok be és nem haverkodni.

2016. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!